Sınıfta sarkıntılık yapan kız var

Bizim okuldada bu tarz bir şey var bir kız sürekli beni kesiyor ne zaman kafamı sağa çevirsem gözü bende arkadaşına söylüyor arkadaşıda bana bakıyor dimdik tacizden farksız aynısını bir erkek yapsa neler olurdu neler.

Yakın arkadaşımın başına geldi. Baş eğmelisin, yoksa arkadaşıma olanlar sana da olur. Hiç işlemediği bir suçtan, hiç söylemediği bir laftan 1001 ceza aldı, kaç kişinin önünde gururu kırıldı. Kız olsaydı iş değişirdi tabii.

Maalesef. Bu yüzden cimer i öneriyorum.
Okullarda kiz- erkek eşittir diyw savunurlar ama feminist düşünceleri kızları bir organi var diye öne çıkarır bu yüzden bizden daha üstün görürler. Bu yüzden öğretmenleride cimere şikayet edin.

Bizim okuldada bu tarz bir şey var bir kız sürekli beni kesiyor ne zaman kafamı sağa çevirsem gözü bende arkadaşına söylüyor arkadaşıda bana bakıyor dimdik tacizden farksız aynısını bir erkek yapsa neler olurdu neler.

Okul gibi masum bir yerin feminist yapılarla oluşturulması gururu kırıcı.

Konu saptı iyice ayak numarası fetişliği falan. Kızdan uzak durmanın yollarına bak derim. Hatta gerekirse kızla özel olarak konuş sevgilim var falan de sınıfta adın çıkarsa fazla belli etmemeye çalış. Bir şeyler uydur işte.

Bizde de ona benzer bir kız var. Ama anlattığınız kız ile aynı değil. Kız sanki sınıfın muhtarıymış gibi davranıyor ve bu beni uyuz ediyor. Kızı resmen dövesim geliyor. O kadar yani. Size tavsiyem, kızdan uzak durmaya çalışın. Olmuyor mu? O zaman gidin ailesiyle konuşun. Hakkaten bu okul yönetimi de nasıl bir şeymiş arkadaş??? Bir de bu ayak fetişi... Neyse, girmiyorum o konuya.

Geri
Yukarı