Sınıftaki bir kızdan hoşlanıyorum

MadMan58

Picopat
Arkadaşlar merhaba. Sınıfımda bir kız var ve ondan hoşlanıyorum. Ama beni sevip sevmediğini bilmiyorum. Geçen sene okulda önümde oturuyordu arada bir konuşuyorduk muhabbet ediyorduk. Bir ara resmimi falan çizmişti. Bir de çantamın suluk kısmına bir kağıt bırakmıştı kağıttın üstünde kalp işareti vardı. O aralar pek umursamamıştım. Ama nedense şu 3-4 aydır ondan hoşlanmaya başladım. Ama eskisi gibi değil yani artık aramız bozulmuş gibiydi. Bir ara bir tane hoca gelmemişti o an bana o hocanın gelmediği söyledi. Bu sene farklı sıralardaydık. Dersteyken arada bir göz göze geliyoruz o kadar.

Kızın yakın arkadaşlarını tanıyor musunuz? Yakın arkadaşlarından kendisi hakkında fikir edinmeyi deneyebilirsiniz.
Onu aslında bana kendisi yapıyor benim arkadaşlarıma benim hakkımda soruyor.

Kızın yakın arkadaşlarını tanıyor musunuz? Yakın arkadaşlarından kendisi hakkında fikir edinmeyi deneyebilirsiniz.
Ayrıca şuan yaz kendisine ve arkadaşlarına yazın hiç görmüyorum.

Son düzenleme:
Ortak nokta, sanırım ikimizin de aynı diziyi ve oyunları oynaması.

Tamam işte, ne güzel. Dizi ya da oyun hakkında konusunu açıp ne düşündüğünü sorun. Aynı şekilde onun da konuşmasını dinleyin. Sürekli konuşan taraf siz olmayın, karşı tarafın da konuşmasına müsaade edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı