Sınıftaki erkekler dışlamaya başladı

mehmet_z

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
cpu: Intel(R) Celeron(R) N4020 CPU @ 1.10GHz 1.10 GHz
ram: 4 gb
gpu: Intel (R) UHD Graphics 600
Şimdi öncelikle okuyan herkese teşekkürler. Benim bir sorunum şu:
Bizim sınıfta 2 kız var ve ben bunlarla samimi arkadaş oldum (sevgili değil). Sonrasında bizim sınıfın erkek grubu sürekli beni dışlamaya başladı. Hatta bugün hepsi takipten çıkmış. Kimse benimle konuşmuyor. Ya onlar ya biz diye sorduklarında cevap veremiyorum. Kızlarla aram fena değil. Arkadaş olarak iyiyiz. Ama erkek arkadaşlarımı kaybetmek beni üzüyor. Teneffüste sohbet edecek kimse bulamıyorum. Kızların yanına gittiğimde kızların ikisi birbirlerinin en yakın dostları, aralarına girmek istemiyorum. Bu zamana kadar hep yalnız takıldım. Ama yalnızlık olmuyor bir yerden sonra insan sıkılıyor. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Nasıl bir tercih yapmalıyım?

O zaman kızlarla takıl.
kızların ihanet etme olasılığı var hem de erkeklerle vakit geçirmeden sadece 2 kızla vakit geçirmek çok iyi gelmiyor. mesela bir erkeğin erkekle konuşacağı bir konu vardır ya o tarzdan.
yani iki taraf da mutlu olmuyor nedense.
gerçi sizin de diyeceğiniz 2 seçenek var yani ya kızlar ya erkekler.

kızların ihanet etme olasılığı var hem de erkeklerle vakit geçirmeden sadece 2 kızla vakit geçirmek çok iyi gelmiyor. mesela bir erkeğin erkekle konuşacağı bir konu vardır ya o tarzdan.
hani 2 tarafında arkadaşı olmak istiyorum nasıl yaparım.

hani 2 tarafında arkadaşı olmak istiyorum nasıl yaparım.
Yapamazsın.

Şunu söylemeliyim ki sırf başka birileriyle takıldığın için seninle arkadaşlığını bitirenlerle boş ver sen de arkadaşlık kurma. Bunun bir üstü zorbalıktır. Kaçıncı sınıfa gidiyorsun bilmiyorum ama hepsi birden takipten çıkmış seni. İnsan zaten değer verdiği arkadaşına böyle bir şey yapmaz. Onlar zaten seni kafasından silmişler. O yüzden seni üzen insanlardan uzak dur. Sadece okul hayatında değil diğer sosyal hayatın için de geçerli bir durum bu. O zorbalardan başka erkek arkadaşın yoksa başka sınıflardan erkek arkadaş yapar onlarla takılırsın. Tabii bu daha da zorbalanmana yol açacaktır, hiç takma yoluna devam et.

Şunu söylemeliyim ki sırf başka birileriyle takıldığın için seninle arkadaşlığını bitirenlerle boş ver sen de arkadaşlık kurma. Bunun bir üstü zorbalıktır. Kaçıncı sınıfa gidiyorsun bilmiyorum ama hepsi birden takipten çıkmış seni. İnsan zaten değer verdiği arkadaşına böyle bir şey yapmaz. Onlar zaten seni kafasından silmişler. O yüzden seni üzen insanlardan uzak dur. Sadece okul hayatında değil diğer sosyal hayatın için de geçerli bir durum bu. O zorbalardan başka erkek arkadaşın yoksa başka sınıflardan erkek arkadaş yapar onlarla takılırsın. Tabii bu daha da zorbalanmana yol açacaktır, hiç takma yoluna devam et.
bende öyle düşünüyorum da. 8. sınıfım 3 yıllık bir arkadaşlığımız vardı erkeklerle. sırf bu yüzden bitmesini istemiyordum. sağ olun en azından biraz moral verdi bana.

Görüşme onlarla boş ver. Şurada kalmış 1 ay sonra görmezsin zaten. Kızlarla takıl. Yok gay misin yok şey misin laflarına kanma. Gayet normal. Sor bakayım onlara kız tarafına yüz vermicen diyorlar mı?
linç yiyorum zaten sınıfa girdiğimde. Hatta ben bunu kız arkadaşlarıma söyleyince hani aran kötü olmasın onlarla diye benle biraz konuşmadılar yani küs taklidi yapıp instagram dan konuştuk. Ama kısa sürdü, ben istedim. çünkü hocam uyardı onlarla takılınca notların düşüyor diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı