Sınıftaki erkekler dışlamaya başladı

Onlar senin arkadaşın değil. Arkadaş olsalardı, kızlarla takılıyorsun diye, takipten çıkmazlardı.

Lisedeki arkadaşlıkların çoğu çıkar ilişkisidir, çıkarına göre hareket et. Senle takılmıyorlarsa, sende takılma onlarla, başka kişi mi yok okulda.

Onlar senin arkadaşın değil. Arkadaş olsalardı, kızlarla takılıyorsun diye, takipten çıkmazlardı.

Lisedeki arkadaşlıkların çoğu çıkar ilişkisidir, çıkarına göre hareket et. Senle takılmıyorlarsa, sende takılma onlarla, başka kişi mi yok okulda.

Hocam zaten kalmış 1 ay kızlarla takılsın sonra zaten liseye gidecek orada ortam yapar.

Şimdi öncelikle okuyan herkese teşekkürler. Benim bir sorunum şu:
Bizim sınıfta 2 kız var ve ben bunlarla samimi arkadaş oldum (sevgili değil). Sonrasında bizim sınıfın erkek grubu sürekli beni dışlamaya başladı. Hatta bugün hepsi takipten çıkmış. Kimse benimle konuşmuyor. Ya onlar ya biz diye sorduklarında cevap veremiyorum. Kızlarla aram fena değil. Arkadaş olarak iyiyiz. Ama erkek arkadaşlarımı kaybetmek beni üzüyor. Teneffüste sohbet edecek kimse bulamıyorum. Kızların yanına gittiğimde kızların ikisi birbirlerinin en yakın dostları, aralarına girmek istemiyorum. Bu zamana kadar hep yalnız takıldım. Ama yalnızlık olmuyor bir yerden sonra insan sıkılıyor. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Nasıl bir tercih yapmalıyım?

Ben sana söyle söyleyeyim kızlarla arkadaslık yap başka sınıftaki erkeklerle arkadaslık yap bence ama kız arkadaslarını bırakma bence cunku onlar senin için her şey yapabilir erkek ortamında genelde küfür hakaret gbi kotu seyler oldugu için kızlarla takılsan daha iy bencre

Lisede zaten 9-10 ile 11-12 de sınıflar ayrılıyor.

Ancak yine de ortaokulda ki arkadaşlarını unutuyorsun. Lisede ki arkadaşların aklına geliyor bir tek.

Ben sana söyle söyleyeyim kızlarla arkadaslık yap başka sınıftaki erkeklerle arkadaslık yap bence ama kız arkadaslarını bırakma bence cunku onlar senin için her şey yapabilir erkek ortamında genelde küfür hakaret gbi kotu seyler oldugu için kızlarla takılsan daha iy bencre.

Hocam bir de erkek arkadaşlar riskli küsünce kavga çıkabiliyor kız arkadaşla küsünce ikinizde unutuyorsunuz gidiyor.

@Stack komik olan ne hocam?

Son düzenleme:
sağ olun hepiniz yorumlarınız için. bugün okulda da sürekli en azından biz kızlar için dostlarımızı satmadık diyorlar. Hatta çoğunun profili açık priw hesaptan baktım storylerine hepsi o tarz reels ler atmışlar. bunaldım artık salın diyorum. sana demiyoruz diyorlar. kafayı yedirtmeye çalışıyorlar resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı