Sınıftaki kıza çıkma teklifi edilirse sorun olur mu?

K.Gablanee41

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
970 gaming msi anakart / msi gtx 1050 2gb oc / corsair vengeance 8gb ddr3 ram
amd fx 6300 işlemci / 500w cooler master psu / 240gb Kingston UV400 / WD Green 240gb sata ssd
Meslek
Bilgisayarcı
Arkadaşlar, ben 4 yıldır bu kızla aynı sınıftayım. İlk sene o beni sevdi ama ben onu sevmedim sonra ben onu sevdim ama bu sefer de o beni sevmedi. Bu sene de artık halletmek istiyorum. Sizce sorun olur mu? Yani yalan yok kız da bana takılıyor bazen ama olayın büyüme olasılığı var. Sınıfımızdakiler hala büyüyememişler lise çağındalar ve hala ispiyonlamaca derdinde olan 5-6 kişi var. Sizce çıkma teklifi edeyim mi? Yoksa etmeyeyim mi?

Et ileride etmediğine pişman olacaksın.

Arkadaşlarımdan yardım istedim arkadaşım kızın arkasındaki sırada oturuyor onları dinlemiş kızın sevgilisi yok ama sevdiği varmış sevdiği çoçuğunda sevgilisi varmış yani kız boşta belki yarın ya da karne günü edebilirim.

Et ileride etmediğine pişman olacaksın.

Neden ama neden? Pişman olacan yazdığın için anlamıyorum.

Arkadaşlarımdan yardım istedim arkadaşım kızın arkasındaki sırada oturuyor onları dinlemiş kızın sevgilisi yok ama sevdiği varmış sevdiği çoçuğunda sevgilisi varmış yani kız boşta belki yarın ya da karne günü edebilirim.

Neden ama neden? Pişman olacan yazdığın için anlamıyorum.

Kızın sevdiği varsa nasıl olacak.

Sevdiği çoçuğun sevgilisi var onun yok yani boşta.

Çünkü zamanında etmeyenler pişman şu an etmedikleri için.

Sana önerim pek okulda ki kişilerle ilişkin olmaması. Tabii karar senin. Ben yaşadım keşke yaşamasaydım.

Her şeyi kafadan ayarladım 15 tatile girmeden karne gününde ederim.

Sınıf ortamından kadınlara yürüme ya da işte o hoşlandığın kıza. Çünkü ayrılırsan veya reddedilirsen her gün yüz yüze bakmak zorunda kalırsın. Derslerine odaklan bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sınıf ortamından kadınlara yürüme ya da işte o hoşlandığın kıza. Çünkü ayrılırsan veya reddedilirsen her gün yüz yüze bakmak zorunda kalırsın. Derslerine odaklan bence.

Sorun olmaz ben çelik yelek gibiyim ayrılsamda ben üzülmem umursamam giderse gider umurumda bile olmaz görsem ne olacak ben basit şeylere üzülmem sıkıntı olmaz işlemiyor bana bugüne kadar okulda 25 - 30 arası kızla konuştum hepsinden ret yedim ama umurumda bile değil yarım saate unutuyorum görsem ne olur görmesem ne olur?

Bende ondan bahsedioyordum başka sevdiği varsa reddedilebilirsin.

Kafaya takmam başka buluruz aga 4 senedir uğraşıyorumda yok o yüzden intikam alacağım (kızdan değil ha)
Normal yediğim hafif sıyıran acılardan intikamımı almak istiyorum.

Ben acı hissetmem umurumda olmaz bir gün gelir o bana yalvarır "yeni aklına gelebildiğime sevindim artık her şey için çok geç" derim geçerim daha da bir kelime söylemeden hafif bir gülüşle uzaklaşırım bu kadar.

Geri
Yukarı