Sınıftaki sapık kişiyi nereye şikayet edebiliriz?

@507053 açıkçası polisten de pek bir şey çıkacağını sanmıyorum. Ama o çocuğun ailesi uğraşsın isterim açıkçası. Çocuğunun üzerine düşsün, çocuğun gözü korksun. Davranışlarına dikkat etsin, sessiz kaldığını göstermek emin ol hocam kat kat daha kötüdür, daha da arsızlaşır.

Gerekirse birleşip savcılığa dilekçe yazın. Öte yandan, Türkiye'deki 'adalet' konusunda konuşmak istemiyorum. Böyle sapık kişiler metroya, otobüse sapık emelleri için biniyor. Veya dışarıda gördüğünü takip ediyor. Yaşlı versiyonları da var bunların. Adalet yok.
Arabası ile takip edenler de var.

Cinsel suç, toplumdaki en çirkin ve ağır suçlardandır.

@507053 açıkçası polisten de pek bir şey çıkacağını sanmıyorum. Ama o çocuğun ailesi uğraşsın isterim açıkçası. Çocuğunun üzerine düşsün, çocuğun gözü korksun. Davranışlarına dikkat etsin, sessiz kaldığını göstermek emin ol hocam kat kat daha kötüdür, daha da arsızlaşır.

Aynen öyle şahsen benim oğluma ya da kızıma biri tecavüz etse ve öğretmenler ilgilenmeye ben çok net uğraşırdım. Allah kimseye göstermesin.

@507053, amin hocam. Kimse yaşamasın inşallah. Dünya çok kötüleşti, şu an evli değiliz ama ilerleyen zamanlarda düşünmüyor değilim. Benim çocuğum olduğunda bu tarz olaylarla karşı karşıya kalacak mı acaba ne olacak vs. diye bazen aşırı düşündürüyor.

Sormayin giren tekrar dışarı çıkıyor. Adalet artık Allah'a emanet gidiyor artık
@507053, amin hocam. Kimse yaşamasın inşallah. Dünya çok kötüleşti, şu an evli değiliz ama ilerleyen zamanlarda düşünmüyor değilim. Benim çocuğum olduğunda bu tarz olaylarla karşı karşıya kalacak mı acaba ne olacak vs. diye bazen aşırı düşündürüyor.

@HD4450 acaba benim mesajıma neden cevap vermedin? Taciz ediliyorsunuz işte. Gidin o çocuklarla beraber polise şikayetçi olun, taciz edilmek hoşunuza mı gidiyor acaba?

Hocam pardon gözümden kaçmış polise sınıftan kimse gitmiyor maalesef dilekçe yazacaz tek çare.
Arkadaşlar kararımı verdim benim disiplin cezam silinmiş artık rahat olabilirim yarın çocuğu en ufak hatasında öldüresiye döveceğiz bir daha yapamayacak kıvama gelecek arkadaşlarımıda şahit olarak kullanacağım.

Yani, değişik bir konu biliyorum. Ama, sınıfımızda sapık bir çocuk var. Öğretmene şikayet etsek inanmıyor, çocuğu dışarıdan görseniz tatlı tombik bir çocuk sanarsınız. Ama sapığın teki. Yalan söylemeyeceğim güzel kız görünce bende bakarım. Ama, insan gibi bakarım. Bu çocuk bakıp ağızından salya geliyor hh ohh diye sesler çıkartıyor. Yemek yerken gelip hocaların özel organları hakkında konuşup iştahımızı kaçırıyor, ve midemizi bulandırıyor. Arkadaşım insan gibi konuştu, anlamıyor. Dövüyoz anlamıyor. Nasıl çözebiliriz? Bu arada erkekleride elliyor.
Tuvalete gidince telefon kaydına alın. O saatten sonra ağzını aç deseniz açmaz.(!)
12. sınıf ise durum ciddi. Ama 9 veya 1. sınıf ise dikkat çekmeye çalışıyor olarak yorumladım. Ayrıca bu şahıslar her sınıfta var sizlik bir durum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı