Sınıftan bir kızdan hoşlanıyor gibiyim

arda_0

Femtopat
Daha fazla  
Normalde kolay kolay birinden hoşlanmam, daha önce hiç ilişkim de olmadı. Bu sene samsunda universiteye başladım, açıkçası öyle kızlarla geziyim tozuyum sevgili yapayım takılayım gibi bir niyetim yoktu ve ilişki istemiyordum okuluma odaklanmak istiyordum(mühendislik okuyorum boş zamanlarımda kendimi geliştirmek istiyordum). İlk başlarda her şey normal seyrindeydi dersler tam başlamamıştı, yeni arkadaşlar ediniyordum, sosyalleşmeye ve şehri tanımaya çalışıyordum yani her şey istediğim gibiydi kısacası. Bir gün dersin başlamasını beklerken onu gördüm ve gerçekten ilgimi çekti. Ama dediğim gibi ilişki istemiyordum ve çok da umursamadım bu durumu. Ama bir sefer aklıma girmişti, ara sıra onu düsünüyordum falan. Bir gün yanımdan geçerken arkadaşının ona seslendiğini duydum, artık adını biliyordum gittim listeden buldum soyadını da öğrendim ve şu an hala bu durumdayım. Bir yandan konusmak istemiyorum çünkü büyük ihtimalle aramızda bir şey olsa bile onu mutlu edemicem ancak bir yandan da göz göre göre başkasıyla beraber olmasını istemiyorum. İçinde olduğum duruma ne denir bilmiyorum veya şu aşamada ne yapmalıyım. Fikirleriniz nedir?

Hayatında bir kızın olması kötü bir şey değil ki niye istemiyorsun.
Hayatının merkezine koymazsan kendine de bol bol zaman ayırırsın.

Hayatında bir kızın olması kötü bir şey değil ki niye istemiyorsun.
Hayatının merkezine koymazsan kendine de bol bol zaman ayırırsın.

Ben biraz ayarını kaçırıyorum istemeden merkezde oluyor.

Olmadı. Arkadaşım konuşuyormuş o kızla. Kendim adına üzüldüm ancak onlar adına sevindim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı