Sınıftan birisiyle WhatsApp'tan tartıştım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuk musunuz gözünü seveyim? Yarın o tartışmanın konusu bile açmaz o kız. Ergen ergen işler...

İroniden anlamayan nesilden yaşlıyım genç arkadaşım. Masum bir arkadaşa benziyor ondan biraz uğraşayım dedim. Bu naiflikle çok üzülür. Hayat naif insanlar için çok acımasız olabiliyor.
Sen siteye kayıt olurken doğum tarihini 1 Ocak 2000 yazmadıysan ben bir şey bilmiyorum. Bir de genç arkadaşım demiş ya.

O zaman da dilimizin tüyü kalmıyor tartışmaktan, he?
Bence güzel bir flood misali oldu. Konu sahibi de zaten troll duruyor. Ayrıca ciddi takılmak için buranın yaş ortalaması çok düşük. Çok nadir ciddi cevap yazıyorum, kafa dağıtmak için bire bir. Özellikle hukuki konulardaki tavsiyeleri sözde "akıl vermeleri" okurken çok eğleniyorum. Tamamen uydurmalar çünkü.

Bence güzel bir flood misali oldu. Konu sahibi de zaten troll duruyor. Ayrıca ciddi takılmak için buranın yaş ortalaması çok düşük. Çok nadir ciddi cevap yazıyorum, kafa dağıtmak için bire bir. Özellikle hukuki konulardaki tavsiyeleri sözde "akıl vermeleri" okurken çok eğleniyorum. Tamamen uydurmalar çünkü.
Kaç yaşındasın sen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı