Sinir bozucu video

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Şimdi çok gereksiz bir konu olduğunun farkındayım ancak aklıma bir şey gelirse ve bunu bulamazsam gerçekten sinirlerim bozuluyor ve bunun yüzünden dikkatim dağılıyor yani gerçekten bana çok lazım olan bir video :LOL:
Çok önceden bir video izlemiştim. Adam videoda sadece "la la" diyor ve bir iki tıngırdatarak gitar çalıyordu. Çok ama çok sinir bozucuydu. Yani izleseniz rüyanıza girip "la la" diyecek gibi geliyordu. Ayrıca videoda biraz montaj vardı. Bulmama yardımcı olur musunuz?

Naughty Boy ft. Sam Smith - La La La şarkısı olabilir mi? Cover olarak tabii.

Video yabancı sanırım. Birkaç videoya baktım bulamadım. Adamın tipi nasıldı, nasıl bir mekanda gitar çalıyordu, söz var mıydı yoksa sadece ''la la'' mı diyordu? Biraz detay verebilirseniz bilen birisi çıkar.

Evet yabancı ama hiç birisi değil. Ritmin 9. Senfoni'nin başına benzediğini hatırlıyorum ve "la la"dan başka hiç bir söz yok. Mekanı falan hatırlamıyorum sadece çok hafif Recep Baltaş'a benziyordu ve sarışındı sanırım.

İnanın tam olarak nasıl bir şey olduğunu bilsem sormazdım :LOL:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı