Sinir geçiren ilaç önerisi

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Normalde sinirli bir insanım insanlar ile iç içe bir işte çalışıyorum bu yüzden insanlarla uğraşmak daha da sinirli ediyor insanı.
Siniri hafifletecek relax yapan önerdiğiniz ilaç var mı?

Sakinleştirici ilaçlar reçetesiz satın alınamazlar.
Bu ilaçlar içerisinde insan vücudunun tolere edebileceği miktarın üzerinde uyuşturucu madde barındırabilirler. Bu tür ilaçlar, hormonlarını baskılayarak daha sakin ve gevşemiş hissetmeni sağlayabilirler. Ancak bu tür ilaçları kullanmak, genellikle resmi kayıtlara dahil edilir ve ileride iş başvurularında sorunlara neden olabilir. Kırmızı reçeteli ilaçları kullanan kişilere karşı olumsuz bir bakış açısı olan işletmeler de vardır. Sorunlarını çözmek için kendi başına veya sevdiklerinden yardım alarak daha sağlıklı yolları düşünmeni öneririm.
Sakinleştirici ilaçların kendi kendine kullanımını kesinlikle tavsiye etmem.

Normalde sinirli bir insanım insanlar ile iç içe bir işte çalışıyorum bu yüzden insanlarla uğraşmak daha da sinirli ediyor insanı.
Siniri hafifletecek relax yapan önerdiğiniz ilaç var mı?

Psikiyatri'ye gitmeniz gerekiyor. Çünkü o tip ilaçlar kırmızı reçete ile satılıyor. Ben kullanmanızı önermem. Çünkü yan etkileri cidden insanı kötü yapıyor.

Antidepresan kullanmak sıkıntı oluyor vücut alışınca kullanmamanız taraftarıyım. Yeşil reçeteyle satılıyor psikiyatriye gitmeniz şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı