Sinirime hakim olamıyorum

Agah gibi

Hectopat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi sevmediğim durumlar (birinin yanımda bağırması, çok fazla aşağılaması, odanın absürt derecede sıcak olması vs.) Meydana gelince aşırı sinirleniyorum. Bir anda öyle bir his geliyor ki duvarları yumruklayasım geliyor. Evdeysem yatağımı yumrukluyorum sinirim öyle geçiyor. Dışardaysam dişlerimi fazlasıyla sıkıyorum zor geçiyor. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi sevmediğim durumlar (birinin yanımda bağırması, çok fazla aşağılaması, odanın absürt derecede sıcak olması vs.) Meydana gelince aşırı sinirleniyorum. Bir anda öyle bir his geliyor ki duvarları yumruklayasım geliyor. Evdeysem yatağımı yumrukluyorum sinirim öyle geçiyor. Dışardaysam dişlerimi fazlasıyla sıkıyorum zor geçiyor. Ne yapmalıyım?

Gıcık eden hareketler yapan insanların yanında bende öyle oluyorum. O genel bir durum yani.

O ani siniri tarif edemem yaşayıp tecrübe etmeniz lâzım. Cidden kötü bir şey. Anlık olsa da ilerde kötü sonuçlar doğuracağından korkuyorum.

Bende aynıyım. Birkaç gün önce CoD Mobile yüzüne oldu bu. Kapıyı çarptım ve sonuç bu. Gerçekten şu sinir insana zarar veriyor ama gene sinirleniyon gene sinirleniyon.

IMG_20210314_225100.jpg

Hocam ben de öyleydim bi zamanlar. Ama insan yaşadıkça alışıyor. Ben de artık dalgaya vermeye başladım. Babam 18 yaşımdan sonra evden atacağını söyledi yine de biraz bile sinirlenmedim. Moralinizi bozmayın gülün, dalga geçin bir süre sonra çok rahatlıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı