Sinirliyken oynayacak oyun tavsiyesi

Doom, Half-Life 2. bu ikisini oynayın, arkadan da stallker-mağdur doğum veya Enes alper sakat bırakırım part 5 gibi şarkılar açın, tamamdır. Pamuk gibi olursunuz oyunu kapattıktan sonra. Tüm sinirinizi ve agresifliğinizi döker.
İyi ki zamanında Half-Life 2 almışım. Müzik tavsiyeniz için de teşekkür ederim. Oynayacağım sağolun.

League Of Legends
Hocam shaco main değilim, ayrıca lol de iyi değilim sinirlenirsem hiç kill alamıyorum zaten ciddi diyorum yerimde duramam.

İyi ki zamanında Half-Life 2 almışım. Müzik tavsiyeniz için de teşekkür ederim. Oynayacağım sağolun.

Hocam shaco main değilim, ayrıca lol de iyi değilim sinirlenirsem hiç kill alamıyorum zaten ciddi diyorum yerimde duramam.
Şaka amaçlı söylemiştim zaten,ets 2 iyi gider size :D

Bu arada müziklerde çok küfür var, uyarayım şimdiden.

Kolay derseniz, Doom eternal, Batman arkham knight, punisher, manhunt, mordhau (online) olabilir.

Çok kafa dağıtayım diyorsanız souls oyunlarını tavsiye ederim. Sekiro, elden ring vb.

Forza Horizon 4
Kenshi. Ayrıca indirimdeymiş zamanın nasıl geçtiğinizi anlamıyorsunuz.
Cities: Skylines.
Varsa bütçe Spider-Man oyunları sağa sola ağ atmak gerçekten eğlenceli.

Geri
Yukarı