Kapalı Sınırsız Game Pass sadece 9.99

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyunları test ettim sıkıntı yok tek hoşuma gitmeyen şey offline kullanım izni diye bir ayar var onu veremedim 2022'ye kadar kapalı yazıyordu resim ekte.

Bu illa internet lazım mı demek yoksa başka bir yolu var mı offline play için?

Offline bazı oyunlarda sıkıntı çıkarabiliyor, oyun içinden halletmeniz lazım ama Online konusunda bir sıkıntı yok değil mi hocam?

Screenshot 20.06.2021 17_01_41 (2).png

Bu alan kişiler Technopat'tan banlı olanlar olduğu için fotoğrafını çekiyorum. Şu an memnun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Offline bazı oyunlarda sıkıntı çıkarabiliyor, oyun içinden halletmeniz lazım ama Online konusunda bir sıkıntı yok değil mi hocam?

Eki Görüntüle 1076035

Bu alan kişiler Technopat'tan banlı olanlar olduğu için fotoğrafını çekiyorum. Şu an memnun :)

Yok şu anlık.
Not: Offline izin vermeyişinin sebebini buldum, ekte :D

1624198619686.png

Ortak hesap değil demiştiniz, keşke baştan belirtseydiniz hocam. Şu an 190 kişinin evine kadar görebiliyorum. Hoş değil yaptığınız şey. Gerçi forumdaki herkes akıl etmiştir zaten konum servisini açmamayı.

Yok şu anlık.
Not: Offline izin vermeyişinin sebebini buldum, ekte :D

Eki Görüntüle 1076049

Ortak hesap değil demiştiniz, keşke baştan belirtseydiniz hocam. Şu an 190 kişinin evine kadar görebiliyorum. Hoş değil yaptığınız şey. Gerçi forumdaki herkes akıl etmiştir zaten konum servisini açmamayı.
190 mı? 😳

Yeap ama konumu kapatırsanız sıkıntı olmaz. Bir de burada sadece Microsoft Store etkinleştiren çakallar çıkmaz, onu da ekleyin. Ben 2 saat önce fark edip temiz bir format attım PC'ye, konum servislerini falan kapattım hizmetlerden. Bir de sadece Store'dan etkinleştirdim hesabı. Şu an kafam rahat. Maksat alacakların bilgisi olsun.

Yok şu anlık.
Not: Offline izin vermeyişinin sebebini buldum ekte :D
Eki Görüntüle 1076049
Ortak hesap değil demiştiniz keşke baştan belirtseydiniz hocam şu an 190 kişinin evine kadar görebiliyorum hoş değil yaptığınız şey gerçi forumdaki herkes akıl etmiştir zaten konum servisini açmamayı.

Size öyle denk gelmiş hocam.

Yeap ama konumu kapatırsanız sıkıntı olmaz bir de burada sadece Microsoft Store etkinleştiren çakallar çıkmaz onu da ekleyin ben 2 saat önce fark edip temiz bir format attım PC'ye konum servislerini falan kapattım hizmetlerden bir de sadece Store'dan etkinleştirdim hesabı şu an kafam rahat maksat alacakların bilgisi olsun.

10 lira için biraz rahat ve masrafsız. İyi oyunlar.

Yeap ama konumu kapatırsanız sıkıntı olmaz. Bir de burada sadece Microsoft Store etkinleştiren çakallar çıkmaz, onu da ekleyin. Ben 2 saat önce fark edip temiz bir format attım PC'ye, konum servislerini falan kapattım hizmetlerden. Bir de sadece Store'dan etkinleştirdim hesabı. Şu an kafam rahat. Maksat alacakların bilgisi olsun.
Neden format attınız ki hocam?

Neden format attınız ki hocam?

O biraz da bana lazımdı :D
Olay kendi makinenizi o kısımdan silmek.

Arkadaşla Discord üzerinden konuştuk, mesajlar ekte. Ortak hesap olduğunu bilmiyormuş kendisi, bana söz verdi bir daha olmayacakmış. Sizden ricam boş olanlar hesabını Sign in to your Microsoft account adresinden kontrol edip buraya aldığı kişi değerlerini yazabilir veya SS atabilir mi?
Oyunlar çalışıyor bu arada, o konuda sıkıntı yok. Satışlarını baltalamayalım arkadaşın.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    137 KB · Görüntüleme: 120
  • 2.png
    2.png
    149 KB · Görüntüleme: 104
  • 3.png
    3.png
    132,1 KB · Görüntüleme: 86
  • 4.png
    4.png
    129,8 KB · Görüntüleme: 90
  • 5.png
    5.png
    69,7 KB · Görüntüleme: 95
O biraz da bana lazımdı :D
Olay kendi makinenizi o kısımdan silmek.
Arkadaşla discord üzerinden konuştuk mesajlar ekte ortak hesap olduğunu biliyormuş kendisi bana söz verdi bir daha olmayacakmış sizden ricam boş olanlar hesabını Sign in to your Microsoft account
adresinden kontol edip buraya aldığı kişi değerlerini yazabilir veya ss atabilir mi?
Oyunlar çalışıyor bu arada o konuda sıkıntı yok satışlarını baltalamayalım arkadaşın.
Ben nedense pek güvenemedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı