Sınırsız mobil internet tarifesi alınabilir mi?

Şok Net'e bakabilirsin, 16 Mbps hız vaat ediyor. Ayda 69₺, Türk Telekom altyapısını kullanıyor ve taahhüt yok.

Mobille alakası yok biliyorum ama, sınırsız olduğu için söylemek istedim.

Türk Telekom Prime da ise 50 GB + Sınırsız Sosyal Medya 150₺ olan bir tarife var, ona da bir göz atabilirsin.
Şok Net gibi şeyleri yurda bağlatamaz. Prime tarifesi ise arkadaş aramakla uğraşmasın diye linkini koyuyorum: https://www.turktelekomprime.com/tarifeler/ozgurce-prime-50-plus

Şok Net gibi şeyleri yurda bağlatamaz. Prime tarifesi ise arkadaş aramakla uğraşmasın diye linkini koyuyorum: https://www.turktelekomprime.com/tarifeler/ozgurce-prime-50-plus
Doğru, bu linkteki tarife
Benim tarife de iyide, herkese sunulmuyor. Bütün Türkiye'ye sunulsa daha güzel olur, herkes geçiş yapabilir böylece.

Screenshot_20211019-192741~2.png

Doğru, bu linkteki tarife.

Benim tarife de iyide, herkese sunulmuyor. Bütün Türkiye'ye sunulsa daha güzel olur, herkes geçiş yapabilir böylece.

Eki Görüntüle 1196630

Hocam sanırım bu tarifeyi kullanacağım. Kuzenimde de bu tarifeyi görmüştüm fakat bulamamıştım. Şimdi Şikayetvar üyeliği açıyorum referans olarak sizi yazıyorum iyi günler 😀
Yalnız bende şuan hat yok nasıl yapacağım ki

Hocam sanırım bu tarifeyi kullanacağım. Kuzenimde de bu tarifeyi görmüştüm fakat bulamamıştım. Şimdi Şikayetvar üyeliği açıyorum referans olarak sizi yazıyorum iyi günler 😀
Referans olarak verdiğiniz arkadaşınızın numarasını verin kontrol edelim derlerse, artık kuzeninizin numarasını verirsiniz hocam o zaman 😁

Vodafone'a gidin ve bir hat alın üzerine bu tarifeyi alın orada yardımcı olurlar muhtemelen.

Nasıl hat yok hocam, hiç mi telefon numaranız yok yani? Öyle ise eğer işe bir Vodafone faturasız hat alarak başlamanız gerek, ama 1 ay sabretmeniz lazım. Yok bekleyemem derseniz, direk faturalı bir tarife ile hat alın ve onunla geçiş sağlamaya çalışın

Nasıl hat yok hocam, hiç mi telefon numaranız yok yani? Öyle ise eğer işe bir Vodafone faturasız hat alarak başlamanız gerek, ama 1 ay sabretmeniz lazım. Yok bekleyemem derseniz, direk faturalı bir tarife ile hat alın ve onunla geçiş sağlamaya çalışın
TT hattım vardı taahhüt bitti hattı kapattım tel no değiştirmem lazım diye. Yeni hat alacağım.

Sınırsız 2GB Aylık İnternet Paketi > Türk Telekom 2 GB'a kadar 7,2 Mbps hız ile, 2 GB'dan sonra 96 Kbps internet kullanabilirsiniz bu paket ile.

Hocam bu tarife müşteri alımına kapalalı 6 7 yıldan fazla oldu. O zaman hız bayağı düşüyorken 2018 de çıkan yasayla hızlar düşmüyordu. Kuzenim yıllardır kullanmaya devam ediyor. Eski müşteri olduğu için son dönem hariç taahhüt yenileme sıkıntısı yaşamadı. Son dönemde operatör değiştireceğim dediği için mecbur verdiler tekrardan. Hız hiç düşmüyor ve taşınabilir modem gibi kullanıyor.

Geri
Yukarı