Sınırsız Vodafone paketinde bulunan 15 GB hotspot sınırını aşmanın yolu var mı?

İmanlıcadddy

Femtopat
Daha fazla  
Vodafone sınırsız internet paketinde hotspot sınırı bulunuyor 15GB ve bu hiçbir işe yaramıyor. Telefondan tabletime hotspot bağlantısını sınırsız bir şekilde kullanabileceğim bir yöntem mevcut mudur? Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki telefonu Wi-Fi'ı olan bir bilgisayara USB ile bağlayıp tethering yöntemiyle bilgisayarı internete bağladıktan sonra bilgisayardan hotspot açarsanız o şekilde kullanabilirsiniz. Denemeye değer ben işe yarayacağını düşünüyorum.

Belki telefonu Wi-Fi'ı olan bir bilgisayara USB ile bağlayıp tethering yöntemiyle bilgisayarı internete bağladıktan sonra bilgisayardan hotspot açarsanız o şekilde kullanabilirsiniz. Denemeye değer ben işe yarayacağını düşünüyorum.
Telefon iPhone ise işe yaramıyor. Çünkü Wi-Fi paylaşma ile kablo paylaşma iPhone'da aynı mantığa geliyor. Bu paylaşma sınırı meselesi ilk çıktığı dönemde bende iPhone vardı işe yaramıyordu.

Tablete usb olarak bağlanır mı peki?

Geri
Yukarı