Sınırsız Xbox Game Pass

10 TL'ye alınabilir ama sınırsız olduğunu düşünmeyerek alın bir yerde patlayacağını düşünüyorum EA oyunları zaten sıkıntı çıkartıyor Microsoft da ileride önlem alabilir.

Son düzenleme:
Bugün biri ilan vermişti bu şekilde sınırsız Xbox Game Pass 10 TL diye. Yenilenme tarihi 7/30/2021 yazıyordu bugla falan mı alınıyor?

Arkadaşlar merhaba mekanın sahibi geldi:)

Açıkçası benim satış yönetimime ve işime çok kötüleyen oldu çalıntı kredi kartı falan.

Şu an da benim yaptığım satışın burada konusunun açılmasından pek hoşnut değilim.

Hesaplar tamamen güveniliridir oradaki satış sayfasının banı açıldı sorularınızı sorabilir ve ucuz fiyata alabilirsiniz iyi günler:)
10 TL'ye alınabilir ama sınırsız olduğunu düşünmeyerek alın bir yerde patlayacağını düşünüyorum EA oyunları zaten sıkıntı çıkartıyor Microsoft da ileride önlem alabilir.

EA satışına da başladım merak etmeyin her türlü görüşünüz için teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba mekanın sahibi geldi:)

Açıkçası benim satış yönetimime ve işime çok kötüleyen oldu çalıntı kredi kartı falan.

Şu an da benim yaptığım satışın burada konusunun açılmasından pek hoşnut değilim.

Hesaplar tamamen güveniliridir oradaki satış sayfasının banı açıldı sorularınızı sorabilir ve ucuz fiyata alabilirsiniz iyi günler:)

EA satışına da başladım merak etmeyin her türlü görüşünüz için teşekkür ederim.

Peki siz aracı mısınız yoksa hesap sizin mi? Eğer hesap sizin ise diğer bilgileri gizleyerekten fatura atar mısınız?

Hayır hocam biliyorum ortak hesap olduğunu ancak bu arkadaş birinden mi hesap almış yoksa kendisi hesabını mı kullanıyor?

Hocam satış yapmam siz de çok şey oluşturmuş gibi ben sadece satış yapıyorum ve fatura bilgisi falan niye atayım ki açıklamama rağmen hala ortak hesap diyorsunuz o diyen kişi ile hallettik zaten diğer müşterilerden hiçbirisin de ortak hesap yok ben satışlara devam ediyorum siz burada tartışın
Denemekten zarar gelmez. 10 TL sonuçta. :D

Ana konu da Discord'um yazıyor hocam gelebilirsiniz:)
Bende almayı düşünebilirim gerçekten fiyat buysa. Link paylaşır mısın?

Hocam satış yapmam siz de çok şey oluşturmuş gibi ben sadece satış yapıyorum ve fatura bilgisi falan niye atayım ki açıklamama rağmen hala ortak hesap diyorsunuz o diyen kişi ile hallettik zaten diğer müşterilerden hiçbirisin de ortak hesap yok ben satışlara devam ediyorum siz burada tartışın

Hayır hocam size tek bir sorum vardı onu da cevaplamadınız. Sorum "hesabı siz başka birinden mi aldınız yoksa sizin mi hesabınız?"

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı