Sinnerclown çeviri güvenilir mi?

Güvenilir.

Güveniliriz. Türkçe yamaları executable olarak paylaşmıyoruz.
Yamalar WinRAR ve 7ZIP ile sıkıştırılmış şekilde paylaşılıyoruz ve doğrudan kaynak dosyayı paylaşıyoruz yani Setup'umuz yok. İndirdiğiniz yamalar executable yamalar değildir. İşten azıcık anlayan ne demek istediğimi çok iyi anlamıştır zaten.

Hocam Yamalar için çok emeğiniz var. Sayenizde birçok indie oyunu bitirdim.

Yamalarda çok emekleri var evet; Google Translate'e atıp yüklüyorlar. Çok büyük (!) emek cidden.

Eskiden Translate diye yazıyorlardı şimdi o da yok. Bu siteye güvenim yok.
Siz olayı yanlış anlamışsınız bu sitede virüs varmı yok mu mesele.Ceviriyi beğenirsiniz beğenmezsiniz o ayrı mesele.

Siz olayı yanlış anlamışsınız bu sitede virüs varmı yok mu mesele.Ceviriyi beğenirsiniz beğenmezsiniz o ayrı mesele.
Daha düzgün Türkçe ile mesaj atamıyorsunuz.

Neyse, ben gerekeni söyledim. Arkadaşların bilgisine... Bu siteden yama filan indirip zaman kaybetmesinler. Fecaat.
Sen hiç bir işe yaramamaya devam et.
"Hiçbir" olarak yazılır. Bu adamlar Türkçe yama yapıyorlar işte... Güler misin ağlar mısın?

Ben gülmeyi tercih ediyorum. :D
Böyle daha çok kavga bekliyorum sizden. Sayenizde yıllık gülme ihtiyacımı karşıladım.

Güvenilirdir bir sıkıntı yok. Ancak çeviri işini daha iyi yapan sitelere yönelmenizi tavsiye ederim. En azından Telltale's The Walking Dead adına. Gerçekten ortalamanın altında bolca cümle düşüklüğü ve tutarsızlık içeren çevirilerle karşılaştım.

10 dakika sonra gelen edit: Adamlar What are you gonna do? Cümlesini Ne yapmaya gidiyorsun? Diye çevirmişler. Bilmem anlatabildim mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı