Sinyal Güçlendirici Tavsiyesi

Evet menzil genişleticiydi ama reset atmam gerekti ve kurulumda sıkıntı çıktı bir anda bir kere daha şansımı deneyeyim.

Yani RE305 benim sıkça burada tavsiye ettiğim ve benim de kullandığım bir cihaz. Yani ondan net olarak daha iyi cihazlar şimdi baktımda sanırım 1500-1600 üstüne çıkmış. Cihazı tekrar kurmayı deneyin ve 5GHz bandını mutlaka deneyin 2.4Ghz'e göre bariz bir fark elde edersiniz.

Yani RE305 benim sıkça burada tavsiye ettiğim ve benim de kullandığım bir cihaz. Yani ondan net olarak daha iyi cihazlar şimdi baktımda sanırım 1500-1600 üstüne çıkmış. Cihazı tekrar kurmayı deneyin ve 5GHz bandını mutlaka deneyin 2.4Ghz'e göre bariz bir fark elde edersiniz.
Muhtemelen ben konunlandırmayı yanlış yaptım ve verim alamadım umarım kurulumu yapabilirim yoksa gerçekten çok masraflı olacak gibi teşekkür ederim öneriniz için.

Yani RE305 benim sıkça burada tavsiye ettiğim ve benim de kullandığım bir cihaz. Yani ondan net olarak daha iyi cihazlar şimdi baktımda sanırım 1500-1600 üstüne çıkmış. Cihazı tekrar kurmayı deneyin ve 5GHz bandını mutlaka deneyin 2.4GHz'e göre bariz bir fark elde edersiniz.

Sonunda kurabildim ve dediğiniz gibi 5G de bağladım 2.4 ile aralarında 80 Mbps fark oldu cihazı 2 yıl sonra daha yeni keşfedebildim:D. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Kopma sorunu hiç yaşamadım.
Ayrıca modemle masaüstü bilgisayar arasında 1 duvar var ve 5 çubuk bağlantı sunuyor.
Öneriniz için teşekkür ederim çok şükür bağladım cihazı. O yüzden gerek kalmadı.

Sonunda kurabildim ve dediğiniz gibi 5G de bağladım 2.4 ile aralarında 80 Mbps fark oldu cihazı 2 yıl sonra daha yeni keşfedebildim:D. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Öneriniz için teşekkür ederim çok şükür bağladım cihazı. O yüzden gerek kalmadı.

RE305'le mutlu evler 🤣 Yani kaç hız aldınız 5Ghz üzerinden?

Geri
Yukarı