Çözüldü Sipariş edilenin 2 katı ürün geldi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bethyybethh

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 7 tane ürün aldım. Aldığım ürünler 2 kutu şeklinde geldi. İki kutuda aldığım 7 ürün de vardı. İsim, adres bilgileri iki kutunun üzerinde de aynıydı. Toplamda 14 tane ürünüm oldu yani. Şimdi ne yapmam gerek bilmiyorum, mağazayla nasıl iletişime geçeceğimi de bilmiyorum.. Daha önce başına gelen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Belki bir alana bir bedavaydı. Belki kampanyaya denk geldin ya da konu troll.
@Saint Lucia Bir alana bir bedava söz konusu değildi zaten kuponla almıştım ürünleri. Sipariş detaylarında da toplam 5 adet ürün gözüküyor zaten, şimdi kontrol ettim ürün sayısı 5.
Ürün ne? Çift olarak satılıyor olabilir.
@Finch0900 Hayır ürün çift olarak satılmıyordu. Adet bilgilerini de kontrol ettim her üründen 2 katı kadar gönderilmiş öyle yazmamasına rağmen.
Hiçbir şey yazmiyor eleman. Konu troll olabilir.
@leanbeefpatty Ulaşabileceğim bir yer verirseniz ürünleri ve faturaları size ulaştırabilirim.
Herhangi bir kampanyadan faydalanmış olabilir misin?
Tavsiyem satıcı ile iletişime geçmen ve durumu izah etmen paketleme sırasın da yanlışlık olmuş olabilir.
@gods of 999 Bir alana bir bedava gibi bir kampanya yoktu eminim.
Yaklaşık 7 tane ürün aldım. Aldığım ürünler 2 kutu şeklinde geldi. İki kutuda aldığım 7 ürün de vardı. İsim, adres bilgileri iki kutunun üzerinde de aynıydı. Toplamda 14 tane ürünüm oldu yani. Şimdi ne yapmam gerek bilmiyorum, mağazayla nasıl iletişime geçeceğimi de bilmiyorum.. Daha önce başına gelen var mı?
Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım, dönüş yapacaklarını belirttiler. Birkaç gün sonra ürünlerin bende kalabileceğine dair mail geldi. Siz de bu sorunu yaşarsanız müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Mağazayla iletişime geçmeniz gerekiyor. Kanunen başınız ağrımasın sonra. Hem belki iletişime geçip haber verdiniz diye hediye edebilirler belli olmaz.

Artı -6 Eksi
Yaklaşık 7 tane ürün aldım. Aldığım ürünler 2 kutu şeklinde geldi. İki kutuda aldığım 7 ürün de vardı. İsim, adres bilgileri iki kutunun üzerinde de aynıydı. Toplamda 14 tane ürünüm oldu yani. Şimdi ne yapmam gerek bilmiyorum, mağazayla nasıl iletişime geçeceğimi de bilmiyorum. Daha önce başına gelen var mı?

Hangi siteden alışveriş yaptın? Mesela Trendyol'dan alışveriş yaptıysan Google'a "Trendyol müşteri hizmetleri" yazarsan numarası çıkar.

Sussana olum ne konu açıyorsun :D Bizim şirkete Hepsiburada'dan 1400 TL'ye monitör aldık 244Hz 15.000TL'lik monitör gönderdiler, 1 kere iade ettik sonra tekrar dağıtıma çıktı tekrar geri geldi aynı monitör. Hata yaptılarsa farkına varmışlardır sen keyfini çıkar boş ver :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı