Sipariş teslim edildi gözüküyor fakat gelmedi

Ürün teslim edilse bile kargo takip numarasının normal şartlarda internet sitesi üzerinden gözüküyor olması lazım. Gözükmüyorsa sistemsel bir hata olmuştur. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirtip kargo takip numarası talep edin . Sık sık Mediamarkt üzerinden alışveriş yapıyorum bazen bu şekilde olabiliyor, nadiren de kargo kaybolmuş olabiliyor.

Adres olarak samimi olduğum bir arkadaşımın adresini yazmıştım. Ona da ulaşmamış kargo. Güvenebileceğim bir arkadaşım ve daha önce aldığım kargoları ona göndertiyordum zaten.
Arkadaşınızın yaşadığı yerde bir apartman görevlisi/güvenlik var mı? Bazen onlara bırakıp gidebiliyor kargo görevlileri.

10 dk değil 2 saat geçti ama neredeyse.
Ayrıca müşteri hizmetlerini aradığımızda kadın inatla kargonun teslim edildiğini ve geri dönüş yapılacağını söyledi ama 1 saattir herhangi bir gelişme yok.
Sizin yerinize başka birisinin almış olma ihtimali var sitede teslim edilen kişinin adı yazar bakın isterseniz.

Yine de sormakta fayda var. Eşi/çocuğu alıp sonradan haber vermeyince kargo arada kaynamış olabilir. Kime teslim edildiği mutlaka yazıyordur, kargo görevlisi alıcı adını boş bırakıp teslimat yapamaz.
Asıl sorun da o zaten isim falan yok.
1646677937651.png
1646677982033.png

Size kod vs. gelmedim temassız teslim kodu gibi?
Hayır. Sadece 19:54'de dağıtıma çıktığı ile ilgili bir sms geldi.

Geri
Yukarı