Sıra arkadaşım beni rahatsız ediyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dersin ortasında şöyle derinlemesine osur. Sonra off kim osurdu falan yapıp kafanı yanındakine çevir.

Koy yumruğu geç konu açmana bile gerek yok tepkisiz kalırsan kaybeden olursun.
Tepkisiz kalmıyorum ki manyağa gitmesi için her şeyimi feda ediyorum etkilenmiyor kafayı yedirtecek bana yumruk atamıyorum kız olduğundan dolayı 2 saat ağlayıp müdüre gider.

Dersin ortasında şöyle derinlemesine osur. Sonra off kim osurdu falan yapıp kafanı yanındakine çevir.
Hocam kız zaten sırada osuruyor sıra leş kokuyor.

Tepkisiz kalmıyorum ki manyağa gitmesi için her şeyimi feda ediyorum etkilenmiyor kafayı yedirtecek bana yumruk atamıyorum kız olduğundan dolayı 2 saat ağlayıp müdüre gider.

Kız ise dokunma hocana anlat yerini değiştirsin

Hocam kız zaten sırada osuruyor sıra leş kokuyor.
Sen daha güçlü osurursan onun kokusunu baskılarsın. Rahatsız olup gider belki.

Hocam kız aslında halimden anlıyor ama malum biraz gevşek birisi olduğundan dolayı hahahahahahahahahaha hayır diye bir cevap verir büyük ihtimal.
(Yerimize döndüğümüzde bana nefes alabiliyor musun diye sormuştu) ek olarak kızlarla konuşamıyorum kızda sürekli birileriyle teneffüse çıkıyor yakalayamıyorum. Bu manyaktan kurtulma serüvenim bitince burada anlatacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı