Sıradaki Assassin's Creed oyunu ne olabilir?

Günümüzdeki hikayeyi devam ettirseler çok güzel olur aslında. Kaç oyundur oynadıklarımız aslında boştu Valhalla'nın sonu hariç. Bitirin artık Arka Sokaklar'a döndü seri.

aynı mekanikler (animasyonlar , duvara zıplama vs hariç) , oyunu uzatmak için birbirinin neredeyse aynı sıkıcılıkta görevler , saçma level sistemi , yapay zeka , kopuk hikayesi. Oyunu neresinden tutsam elimde kalıyor.

Yunan temasını yeni işlediler ama ben bir Roma dönemi isterdim. Birbirlerinden farklı alanlar zaten ancak şehir yapıları vs. benzerlik göstereceği için yapmak istemezler.

Günümüzdeki hikayeyi devam ettirseler çok güzel olur aslında. Kaç oyundur oynadıklarımız aslında boştu Valhalla'nın sonu hariç. Bitirin artık Arka Sokaklar'a döndü seri.

Desmond hikayesi bayağı iyiydi onu da çöpe attılar tak diye.
Ezio'ya Revelations'dan sonra ne olduğu ile ilgili animasyonlar vs. vardı. Çin'de eğitim veriyordu. Sonuçta Ezio ölmedi. Belki küçük bir sürpriz yaparlar 😍

İnşallah ama Ezio'nun yaşlı halini oynamayı ister miyim bilmiyorum, onun kızını oynayabiliriz aslında. Assansin soyu da oradan ilerliyor Ezio'nun.

Eski savaş sistemi ile gelecekse ben isterim. Şiir gibi dövüşüyordu adam. Yaşlı hali daha da deneyimli olur.
Eski savaş sistemine yenilik ekleyip gerçekçiliği bozmadan getirmeleri gerek. Eğer böyle yaparlarsa gerçek AC serisi tekrar dirilir. Eski animasyonlar ve dövüş mekaniği sıradan olsa da gayet hoş görünüyordu, kullandığın karakterin bölgeye uyum sağlayan o çağda yaşayan biri olduğunu hissediyordun.
Şimdiki AC'lerde dövüş mekaniği Metin 2 gibi. Uçmalar kaçmalar saçma sapan efektler. İsmi AC olmasa Immortal Fenyx DLC'si gibi duruyor hepsi.
Evet bundan sonra Black Flag kadar sıkıcısını daha da yapamazlar.
Sıkıcı? Serinin en iyi oyunlarından birisi. Oynayıp yorum yapmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı