Sıralamamın altında tercih yapmak ne kadar mantıklı?

Altında kalmış denince sizin sıralamanız 50 bin bölümün sıralamas 90 bin gibi anlaşılıyor. Sıralamanız, bölüm ve sıralaması? Bunları neden paylaşmıyorsunuz...

Sıralamam 90 bin, girmek istediğim okul iste 130 bin civarında.
Gayet yapılabilir bir tercih olur. 30 bin civarı ileri atan bölümler oluyor bu aralıkta. Zaten garantilemek için (Ama yazdığınız her bölümü sevmek şartıyla) düşebildiğiniz kadar düşmek lazımdır. Bu birine göre 100 bin olur birine göre 150 bin olur.

Gayet yapılabilir bir tercih olur. 30 bin civarı ileri atan bölümler oluyor bu aralıkta. Zaten garantilemek için (Ama yazdığınız her bölümü sevmek şartıyla) düşebildiğiniz kadar düşmek lazımdır. Bu birine göre 100 bin olur birine göre 150 bin olur.
Bakalım hocam, ilk sıraya onu yazdım işte. En son giren öğrenci 132 bin civarında girmiş, şansımın yüksek olduğunu düşünüyorum. Hayırlısı olsun.

@Inanovski Çok istediğiniz için onu ilk sıraya yazdınız galiba. Yoksa 70-80 binden başlayabilirdiniz.

Farkındayım hocam da bölümü gezdim ve hocaları ile konuştum. Akademik kadrosu köklü ve alanında uzman isimler. Cezbetti diyebilirim. Hem risk almamak hem de orayı istediğimden biraz daha "banko" olabilecek bir tercih listesi yaptım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı