Sıramın arkasındakiler beni rahatsız ediyorlar

TİİK

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar V23.3.4 (almayın aldırmayın)
Sınıfta ders dinlemeye çalışıyorum fakat arkadakiler sağa çekil sola çekil eğil göremiyorum diyorlar takmayınca vuruyorlar hocaya söyledim hiçbir şey yapmadı sadece baktı ve derse devam etti tatlı dille rica ettim yine devam ettiler aileme söylerim dedim dalga geçtiler. Ailem bu tür konularda ablamı da savunmuşlardı biz çözeriz dediler. Babam da başka bir okulda müdür? Zaten LGS dönemindeyim Ders'i dinlemeye çalışıyorum ama dinletmiyorlar sınıf hocamızın dersinde sıranın üstüne oturuyorlar hoca hiçbir şey demiyor sadece eksi atıp geçiyor hocadan yerimi değiştirmesini istedim en arkaya da geçerim dedim en arkaya geçmek isteyenlere haksızlık olur dedi. Kim geçmek isterki dedim konuşanlar geçmek istiyormuş hocayı hiç anlamıyorum. Sizce ailem durumu çözer mi yine uslanmayacak kişiler benziyorlar tek korkuları müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar da pek mantıklı değil, yapabilecek bile olsa dertsiz başına iş mi açsın?

Hocam bana 2 gündür okulu zehir ettiler tek korkuları müdür, telefonla konuştuk yarın ilk teneffüs müdüre gideceğim. Babam çok gaz verdi sağ olsun arkamda duruyor kavga et dedi ben senin arkandayım dedi ama ben hayatımda hiç kavga etmemiş biri olarak biri gelip sıkıştırmadığı sürece kavga etmeyi düşünmüyorum.

Geri
Yukarı