Sirkeci'den Laptop Alınır mı ?

• Konuyu başlatan fatih keskin
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
F

fatih keskin

Ziyaretçi
Arkadaşlar duyduğuma göre Sirkeci diye bir yer varmış, elektronik mağaza. :D Adını duyduğumda çok şaşırdım ama duyduğuma göre çok ucuza satıyorlarmış ürünleri. Acaba buradan alışveriş yapan var mı ? Msi vs. laptop satıyorlar mı ? Şimdiden teşekkür ederim.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar hatta şöyle söyleyeyim, yurt dışından gelen ilk mal sirkeciye geliyormuş. Hatta bizim bir tanıdık Sirkeci'den plazma almıştı. PC için 150 TL 23 inc felan. Bayağı büyük küçük bir çizik var diye, 250 tlye aldı ürünü. Fakat takır takır çalışıyor, bence alınır buradan .

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığın şey ne kadar karmaşık ve fiziksel olarak büyük bir ürünse, yetkili bayiden parasını vererek alman daha iyidir.

Plazma LCD LED vs ekranlar fiziken büyük ama fazla karmaşık sistemlerden oluşmayan ürünlerdir.

Bilen var mı ? Yani alışveriş yapan. Bir de böyle pahalı bir ürünü elden almak daha iyidir diye düşünüyorum. MSI sonuçta oyun bilgisayarı ve pahalı ama Sirkeci'de çok ucuza oluyormuş. Ben çok birikim yapabilecek bir insan değilim 2.700 tl anca :D alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı