Şirket açmadan nasıl satış yapılır?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Şirket açmadan nasıl satış yapabilirim?

Arkadaşlar 3D yazıcı ile baskılar yapıyorum ve artık satmak istiyorum, Trendyol'u denedim fakat şirket açmamı istiyor.

Dostum şirket açmadan yapacağın her satış zaten illegal olur ve ileride başına sorunlar çıkarabilir. Eğer kendime güveniyorum diyorsan gerekli teşvikleri alıp (çok düşük faiz oranlarında kredilerde bunun içinde ) ve bir şirket kurup legal ve rahat yoldan para kazanmak senin için daha iyi olacaktır.

Bu arada zaten genç girişimci olarak belli bir süre vergi ödemiyorsun.

Vergi levhası olmadan yapacağın her satış başını sağlam ağrıtır. Eğer ortada bir alım satım varsa faturalandırmak ve vergisini ödemek zorundasın. Bir limited şirket kurman lazım.

Dostum başlangıç olmadan batırma ihtimalin yüksek gerçi zararın olmıcak handmade e yakın bi iş yapıyorsun nihayetinde fakat dediğim gibi başlangıçta git instagramdan hesap aç mağaza sayfası. Ordan ürünlerini tanıtmaya ve instagramdan reklam vermeye başla iş yapacaktır sonra çok sipariş gelirse de 3~6 aylık bir süreçte bi kargo firmasıyla da anlaşıp ondan da tasarruf edebilirsin. Sonra ciddi paralar kazanmaya başladığında şirketini açarsın

Vergi levhası olmadan yapacağın her satış başını sağlam ağrıtır. Eğer ortada bir alım satım varsa faturalandırmak ve vergisini ödemek zorundasın. Bir limited şirket kurman lazım.
İlla şirket olmasına gerek yok vergi levhası alıp kağıt fatura bile kesebilir belli bir tutara kadar ama dediğiniz gibi bir adet Vergi levhası alması şart

Letgo, dolap, sahibinden ikinci elden satabilirsin.
O tür yerlerde markalaşa bilir miyim yani şöyle, XXX firması olduğunda azda olsa tanıyan bir kitle oluşturula bilir mi ?

Araştırmak istersen , faaliyet kodu 47.91.14
150BİN TL güzel para.

Trendyolda satış yapacakmış arkadaş.
Trendyolda denedim orada yapamadığımı belirttim yani bir alternatifim elendi demek istedim orada, Yanlış anlaşılma oldu benim hatam.

Geri
Yukarı