Şirket açmak için nasıl bir yol izlenmeli?

Melys

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
18 yaşından büyük birisi olarak şirket açmam mümkün mü? 2 farklı alanda şirket açmak istiyorum. 1.'si oyun alanında, 2.'si giyim alanında. Nasıl bir yol izlemeliyim? Bir ofis olmadan böyle bir şey yapmam mümkün mü?

Genç girişimci ile açabilirsin daha önceden sigorta girişin yoksa.

Daha önce işte çalıştım yine de genç girişimci olarak açabilir miyim?

Sanal ofis giriş seviyesi bir şirket için yeterli olur sanırım teşekkürler.
Sigorta girişi ne zaman yapıldı?

2019 diye hatılıyorum.
  • 18-29 yaş arasında olmak. 30 yaşından gün alan girişimciler, destekten faydalanamaz.
  • 1 Haziran 2018 tarihinden itibaren ilk defa sigortalı olmak. Bu tarihten önce sigortalı olan girişimciler, destekten yararlanamaz.
  • Daha önce bir şirket açmamış olmak ve/veya bir şirkette ortaklığı bulunmamak. Genç girişimci desteğinden, adına ilk defa tam mükellefiyet* açılmış olan girişimciler yararlanabilir.
  • Adi şirket ya da şahıs şirketi kurmak. Anonim veya limited şirket kuran girişimciler, destekten yararlanamaz.

• 18-29 yaş arasında olmak. 30 yaşından gün alan girişimciler, destekten faydalanamaz.
  • 1 Haziran 2018 tarihinden itibaren ilk defa sigortalı olmak. Bu tarihten önce sigortalı olan girişimciler, destekten yararlanamaz.
  • Daha önce bir şirket açmamış olmak ve/veya bir şirkette ortaklığı bulunmamak. Genç girişimci desteğinden, adına ilk defa tam mükellefiyet* açılmış olan girişimciler yararlanabilir.
  • Adi şirket ya da şahıs şirketi kurmak. Anonim veya limited şirket kuran girişimciler, destekten yararlanamaz.
Teşekkür ederim tüm şartları sağlıyorum başvurumu yapayım.

Geri
Yukarı