Şirket bünyesinde grafik tasarım alanında staj işinde ne yapılmalı?

Egemen 07

Decapat
Yer
Konya/Meram
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T5 V23.3.2

CPU: i5-12450H 8C/12T
GPU: RTX4060 8GB 128BIT
RAM: 32GB DDR4 3200MHz
SSD: 1TB M.2 SSD
Meslek
Grafiker
15 yaşındayım, akrabamın şirketinde grafik tasarım alanında staj olarak okuldan bağımsız işe başlıyorum. Pek bilmiyorum ne yapmam lazim vs. Öneri ve tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse bir şey söyleyemez çünkü ne olacağını sen gidince göreceksin. Ben de Peugeot firmasında muhasebe bölümünde stajyerlik yaptım ama bir kere bile bilgisayar başına oturtmadılar :D Ne derlerse yapacaksın. Çevrende iyi insanlar yoksa stajyer olmak bir nevi köle olmaktır.

15 yaşındayım, akrabamın şirketinde grafik tasarım alanında staj olarak okuldan bağımsız işe başlıyorum. Pek bilmiyorum ne yapmam lazim vs. Öneri ve tavsiyeleriniz nelerdir?
Olabildiğince programlarda kısayol tuşlarına hakim ol, öğren, pratik yap. Her kategori ve proje için ayrı ayrı klasörlemeler yap. Arşiv tutmak çok önemlidir.

Olabildiğince programlarda kısayol tuşlarına hakim ol, öğren, pratik yap. Her kategori ve proje için ayrı ayrı klasörlemeler yap. Arşiv tutmak çok önemlidir.

Tamamdir elimden geldigince yaparim, zaten alışkanim bilgisayara ama programlara pek değil. Öğrenicez inşallah.

Geri
Yukarı