Şişe içerisindeki nedir?

proleadex

Hectopat
Yakın bir akrabam kullanıyormuş. Evinde bulmuşlar. Uyuşturucu şüphesi var. Bununla uyuşturucu kullanılır mı? Yoksa farklı bir şey mi? Ne olduğunu anlamadığımız için böyle bir konu oluşturmak istedim.

2Su5s43.jpeg

Sigarayla içine delik açılmış. Bu şekilde uyuşturucu kullanma yöntemi var. Kötü örnek olmamak için tam olarak nasıl yapıldığını belirtmeyeceğim forumda küçük yaşta arkadaşlarımız var. Ama evet, bu şekilde uyuşturucu kullanılıyor. Zaten içi de hafif buğulanmış şekilde.

İlk görüşte adı kova denilen yöntemle sigara içme şeklini görüyorum. Eskiden düz lisede okurken çok modaydı. Kenar mahalle çocukları kova yapar 5 kişi içerdi. Hala bu yöntemin uygulandığını görmek şaşırttı doğrusu. Takibe almak lazım kullanıcıyı.

DIY Bong yapmış arkadaş, sponsorlu hem. Yeni gibi duruyor.

Iyi ihtimalle THC molekülü ihtiva eden organik malzeme kullanmıştır, kötü ihtimalle süslüsünden Breaking Bad. Birinci ihtimal kolay çözülür, ikinci ihtimal ANATEM ve psikolojik/pskitarik destek yanında yeni arkadaş çevresi, sosyal medya hesaplarının değiştirilmesi, hatta yeni bir şehre taşınmayla çözülebilir.

Şişe ortasında katlanma izleri var mı? Varsa Bong yapılmış onla. Kubar kenevir falan takılınmış olabilir.
Katlama izleri yoksa meth olabilir.

Son düzenleme:
İlk görüşte adı kova denilen yöntemle sigara içme şeklini görüyorum. Eskiden düz lisede okurken çok modaydı. Kenar mahalle çocukları kova yapar 5 kişi içerdi. Hala bu yöntemin uygulandığını görmek şaşırttı doğrusu. Takibe almak lazım kullanıcıyı.

Kova değil uydurma bong yapmışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı