Sistem açılıp kapanıyor

isaa0012

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasam sıfır geldi. Bugün atom bilişimden geldi. 5 6 saattir sorunsuz çalışıyor, birden kapandı ve Power tuşuna basınca açılıp kapanıyor elektrik gelip gidiyor. Güç kablosunu çıkardım, 10 dakika bekledim tekrar taktım ancak bu sefer 7 8 saniye açık kalıp kapandı. Çözümü söyler misiniz rica etsem? Anlayan varsa.

İlk mesajımı güncelledim. Lütfen önerimi uygula çünkü atom bilişim kazık bir yer. Aldığına 2 ay sonra pişman olursun.
Orası öyle ATOM BİLİŞİMDEN ALIŞVERİŞ TAVSİYEM DEĞİLDİR çünkü full set bilgisayar gönderiyorlar hdmı kablosu koymuyorlar ve mönitörün bazı parçaları eksik gönderiyorlar ve bazı parçalar da ettim etmedim oturmadı
Güç kaynağından parçalara takılan kabloları çıkarıp tekrar takar mısın? İşlemcinin güç kablosunu vesaire. Bu olmazsa ekran kartını çıkartarak deneyebilirsin. Kasayı uzay montaj yapabilirsin. @isaa0012 kardeşim atom bilişimden almışsın bilgisayarı. Bozulmasını bahane ederek iade eder misin lütfen? Kazık yemişsin. Kaç lira verdiğini de merak ediyorum. 6000-7000?
Full set istedim 2 tane bilgisayar wolfteam ve metin 2 için 5800 e geldi tanesi

Orası öyle atom bilişimden alışveriş tavsiyem değildir çünkü Full set bilgisayar gönderiyorlar HDMI kablosu koymuyorlar ve mönitörün bazı parçaları eksik gönderiyorlar ve bazı parçalar da ettim etmedim oturmadı.

Orasını boş ver. GTX 750 Ti'li sistemler 6600TL'ye satılır mı? Sende büyük ihtimalle böyle bir bilgisayar aldın ve ekran kartı, işlemci gibi parçaların ederlerinden haberin yok. İade etmeni tavsiye etmemin sebebi bu. Babanın kızacağını falan düşünme. Varsın kızsın en azından babanın 6600TL'si boşa gitmez.

Orası öyle ATOM BİLİŞİMDEN ALIŞVERİŞ TAVSİYEM DEĞİLDİR çünkü full set bilgisayar gönderiyorlar hdmı kablosu koymuyorlar ve mönitörün bazı parçaları eksik gönderiyorlar ve bazı parçalar da ettim etmedim oturmadı

Full set istedim 2 tane bilgisayar wolfteam ve metin 2 için 5800 e geldi tanesi
baya kazık yemişin. onun yerine itopya dan alabilirdin

Orasını boş ver. GTX 750 Ti'li sistemler 6600TL'ye satılır mı? Sende büyük ihtimalle böyle bir bilgisayar aldın ve ekran kartı, işlemci gibi parçaların ederlerinden haberin yok. İade etmeni tavsiye etmemin sebebi bu. Babanın kızacağını falan düşünme. Varsın kızsın en azından babanın 6600TL'si boşa gitmez.
Rx 550 intel i 5 4460 240 ssd 600 w power 6600 değil hocam 5800 toplam
baya kazık yemişin. onun yerine itopya dan alabilirdin
Ya ben oradan daha uygun olur diye düşündüm bide trendyoldan istedim 100 tl daha ucuz geldi 200 tl kar ettim diye seviniyordum resmi sitesinde 100 tl daha fazlaydı

RX 550 Intel'i 5 4460 240 SSD 600W Power 6600 değil hocam 5800 toplam.

Ah kalbim... Yapma ya. Hiç internetten baktın mı bu parçaların fiyatına? Bakmamışsın. Keşke baksaydın. Neyse iş işten geçti. Dediğim gibi babanın kızmasından çekinme. Vallahi 11600TL vermişsin 2 bilgisayara. Az para değil bu zamanda. Söyle konuşsun iade etsin. Zor bir ihtimalle sorun çıkarırlarsa tüketici hakları kurumuna gitsin. Ama parasını geri alsın. Fena kazık.

Ah kalbim... Yapma ya. Hiç internetten baktın mı bu parçaların fiyatına? Bakmamışsın. Keşke baksaydın. Neyse iş işten geçti. Dediğim gibi babanın kızmasından çekinme. Vallahi 11600TL vermişsin 2 bilgisayara. Az para değil bu zamanda. Söyle konuşsun iade etsin. Zor bir ihtimalle sorun çıkarırlarsa tüketici hakları kurumuna gitsin. Ama parasını geri alsın. Fena kazık.
Valla abi iade bu saatten sonra edemem ancak servise gönderebilirim onu yapamam yani iade edemem

Adına üzüldüm. Üstüne bozulması kötü olmuş. Sana tavsiyem hiçbir şeyi araştırmadan alma dostum. Üzerler seni.

Abi, bir ara daha böyle bir sorun bir arkadaşımın kasasında da olmuştu. Kasasını başka şehirden hediye göndermişlerdi. Bilgisayarcıya gittik anakarttan bir şey çıktığını söyledi. Taktı düzeldi ve ücret de almadı bizden.

İade et 1 tane yepyeni İtopya'dan bilgisayar topla tanesi 5.800 TL diyorsun. 2'si 11.600 TL yapiyor. Çok iyi bir sistem kurabilirsin. Pişman olmazsın

O geçti maalesef. İade odaklı değil, sorunumu bilgisayarcıya gitmeden nasıl hallederim ona odaklı yorum yapsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı