Çözüldü Sistem açılır açılmaz %100 disk kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dawnn

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize merhabalar arkadaşlar. PC açılır açılmaz disk %100'e varıyor kullanımı. SSD yok. Sistemim aşağıdaki gibidir.
Ryzen 3 3500.
ASUS RX 560 4 GB.
Vengeance LPX serisi 8 GB DDR4 2400 MHz 2X.
Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM.
Thermaltake Litepower 450W.

Dosya Ekleri

• disk.png
    disk.png
    184,3 KB · Görüntüleme: 61
Çözüm
Sürücü güncellemesi yapınca sorun çözüldü. Şu an sorun yaşamıyorum teşekkür ederim yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Hepinize merhabalar arkadaşlar. PC açılır açılmaz disk %100'e varıyor kullanımı. SSD yok. Sistemim aşağıdaki gibidir.
Ryzen 3 3500.
ASUS RX 560 4 GB.
SSD alıp dener misiniz ?

Artı -5 Eksi
Anlamıyorum böyle bir gönderi açanlar vip üye falan mı oluyor? İnternette ve Technopat Sosyal'de bunun gibi yüzlerce gönderi var. Neyse SSD alın keyfinize bakın.
Para olsa zaten HDD'ye bulaşmazdım.
O zaman ya işletim sistemi değiştirin ya da Windows 10 da kalarak bu işkenceyi çekmeye devam edin.

Artı -4 Eksi
Para olsa zaten HDD'ye bulaşmazdım.

Zaten bilgisayar alırken illa içinde bir SSD olması lazım. Bu videoyu izleyip adamın yaptıklarını uygulayın. Belki olabilir, çünkü eski bilgisayarımda 100 oluyor diye sinirlendirdim, sonra bu adamın yaptıklarını uyguladım bir baktım sorun yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ryzen 3 3500.
ASUS RX 560 4 GB.

SSD olmadan Windows 10 işkence. Al bir tane 240 GB'lık SSD 250 lira flan zaten indirim kovala. Windows'u ona kur kafan rahat etsin. Yoksa ne yapsanda çözülmez bu sorun.

Anlamıyorum böyle bir gönderi açanlar VIP üye falan mı oluyor? İnternette ve Technopat Sosyal'de bunun gibi yüzlerce gönderi var. Neyse SSD alın keyfinize bakın.

O zaman ya işletim sistemi değiştirin ya da Windows 10 da kalarak bu işkenceyi çekmeye devam edin.

Kardeşim ben sebebini anlamayamadığım için açtım bu bir. İkincisi ise herkesle sistemimde aynı değil. Üçüncüsü üslubuna dikkat edersen sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı