Sistem açılırken mavi ekran verip öyle açılıyor

Başta yükseltmiştim, sonra çok sıkıntı yaşayınca temiz kurulum yaptığımı hatırlıyorum.
MSI Afterburner ve Kaspersky'ı alttaki şekilde kaldırın. Muhtemelen çözülecektir. Çözülmezse yeni dosya atarsınız. Kaspersky bir şeyin sisteme yazılmasını engellemiş olabilir.

Revo Uninstaller Pro trial sürümünü alttaki linkten indirin.

Adı verilen program veya programları listeden bulup solundaki tike basıp kaldır deyin.
Programın kendi silmesi bittikten sonra gelişmiş mod seçerek artıkları tarayın ve çıkan her şeyi sil deyin.
Sisteminizi yeniden başlatın.
Bu arada sisteminizden varsayılan bilgiler dışında bilgi çekilmiyor. Alttaki komutu cmd yönetici açıp girip çalıştırın. Bitince sistemi tekrar başlatın.

sfc /scannow
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

@SALOOWEN Sorununuzu çözebildiniz mi? Çözdüyseniz nasıl çözdünüz? Çözülmediyse duruma göre dönüş yapın :) İyi akşamlar dilerim.

Son düzenleme:
MSI Afterburner ve Kaspersky'ı alttaki şekilde kaldırın. Muhtemelen çözülecektir. Çözülmezse yeni dosya atarsınız. Kaspersky bir şeyin sisteme yazılmasını engellemiş olabilir.

Revo Uninstaller Pro trial sürümünü alttaki linkten indirin.

Adı verilen program veya programları listeden bulup solundaki tike basıp kaldır deyin.
Programın kendi silmesi bittikten sonra gelişmiş mod seçerek artıkları tarayın ve çıkan her şeyi sil deyin.
Sisteminizi yeniden başlatın.
Bu arada sisteminizden varsayılan bilgiler dışında bilgi çekilmiyor. Alttaki komutu cmd yönetici açıp girip çalıştırın. Bitince sistemi tekrar başlatın.

sfc /scannow
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

@SALOOWEN Sorununuzu çözebildiniz mi? Çözdüyseniz nasıl çözdünüz? Çözülmediyse duruma göre dönüş yapın :) İyi akşamlar dilerim.
PC ile ilgilenemiyorum, pek müsait değilim şu anlık. Bir de sorum olacak, bana Afterburner ve Kaspersky lazım. Onları kullanmayacak mıyım?

PC ile ilgilenemiyorum, pek müsait değilim şu anlık. Bir de sorum olacak, bana Afterburner ve Kaspersky lazım. Onları kullanmayacak mıyım?
Önce bir bakın. Eğer sorun bunlar yokken çözülüyorsa geri yüklediğinizde sorun devam ediyor mu bakın. Devam ediyorsa alternatif programlar deneyin. Eğer sorun devam etmiyorsa bazen programlar bilgisayarda bir şeyden etkilenipte bozulabiliyorlar. Dosyaları. Tekrar yüklemek durumu kurtarabiliyor. Kısaca sorun yaşamadığınız 3-4 güne bir kurulum yaparak deneyin.

Geri
Yukarı