Çözüldü Sistem açılırken "no signal" hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ademb55

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayar okuldan gelince açtım sonra baktim acilmadi. Fisi cektim tekrar oldu kurtarma moduna giriyor ama normal acilmiyor.

Çözüm
Bilgisayar okuldan gelince açtım sonra baktim acilmadi. Fisi cektim tekrar oldu kurtarma moduna giriyor ama normal acilmiyor.

Elektrik kesintisi veya ani bir kapanmada bazen Windows dosyaları bozuluyor Rufus ile Windows yazdırım ya baştan kuracaksın ya da onaracaksın eksik dosyaları kuracak Windows USB'den.
Büyük ihtimalle diskte sıkıntı var, farklı bir bilgisayardan Rufus'ta USB belleğe Windows To Go yazdırmayı denermisin? Sonrada o bellekten bilgisayarı çalıştırmayı dene.

Windows'ta da sıkıntı olabilir.

Elektrik kesintisi veya ani bir kapanmada bazen Windows dosyaları bozuluyor Rufus ile Windows yazdırım ya baştan kuracaksın ya da onaracaksın eksik dosyaları kuracak Windows USB'den.

Çözüm

Geri yukleme noktasindan geri aldim calisiyor, formata gerek kalmadi teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı