Sistem açılırken siyah ekranda kalıyor

mslmkytz

Decapat
Merhaba laptop bilgisayar Power tuşuna basıyorum logo gözüküyor sonra ekran siyah kalıyor. Güvenli mod ve başka yöntemler denedim bilgisayar sıfırlamayı denedim çözüme ulaşamadım yardımınızı bekliyorum...

Aynı işletim sistemi ile mi denediniz? Problem işletim sistemi ile alakalı olabilir.

Defalarca işletim sistemi kurmuş birisiyim. Bu durumlarla karşılaşabiliyorum. Bir kaç soruma cevap verin.

1 ) Hangi işletim sistemi ile kuruyorsun?
2 ) İşletim sistemini daha önce sisteminde kurdun mu?
3 ) USB bellek de nasıl yazdırdın? Belki sorun yanlış yazdırmandır.
4 ) Sistemin ne? Sistemin belkide kaldırmıyor. Ya da uyumsuzluk çıkarıyor. Fedora kurarken öyle bir sorunla karşılaşmıştım. Başka bir işletim sistemi kurdum.

Defalarca işletim sistemi kurmuş birisiyim. Bu durumlarla karşılaşabiliyorum. Bir kaç soruma cevap verin.

1 ) Hangi işletim sistemi ile kuruyorsun?
2 ) İşletim sistemini daha önce sisteminde kurdun mu?
3 ) USB bellek de nasıl yazdırdın? Belki sorun yanlış yazdırmandır.
4 ) Sistemin ne? Sistemin belkide kaldırmıyor. Ya da uyumsuzluk çıkarıyor. Fedora kurarken öyle bir sorunla karşılaşmıştım. Başka bir işletim sistemi kurdum.
Windows 10 pro kullanıyorum yeni bir işletim sistemi kurmadım ekran gelmeyince otomatik onarmaya girip ordan güvenli modla açmayı denedim yine açılmadı aynı sorun logo geliyor sonra siyah ekranda kalıyor otomatik onarmadan bu bilgisayarı sıfırlamaya denedim %1 %2 olunca bilgisayar bir sorunla karşılaştı diyor başarısız oluyor

Windows 10 pro kullanıyorum yeni bir işletim sistemi kurmadım ekran gelmeyince otomatik onarmaya girip ordan güvenli modla açmayı denedim yine açılmadı aynı sorun logo geliyor sonra siyah ekranda kalıyor otomatik onarmadan bu bilgisayarı sıfırlamaya denedim %1 %2 olunca bilgisayar bir sorunla karşılaştı diyor başarısız oluyor
Bu sorun diskinizin yapısı ile ilgili olabilir veya kurulumda hata yapıyor olabilirsiniz eğer biosunuz UEFİ ise diskinizi MBR ise GPT ye çevirin ve o şekilde kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı