Sistem açılış süresi 51 saniye gösteriyor

Ayrıca tavsiye olarak evde elektrik kullanan birkaç şeyi kapatabilirsiniz (tabi gece vakti çamaşır makinesi bulaşık makinesi açık değilse sorun olacağını sanmıyorum) eğer eskiden evin sigortasını attırdıysanız. Arkadaşın da dediği gibi çok kısa sürüyor ama sonradan pişman olmaktan iyidir.

Altı üstü bir logodan 27 saniye kazanacağını düşünmen... Herkes senin gibi HDD kullanmıyor dostum. Bilgin yoksa fazla yorum yapma zahmetine girme.
Boşverin hocam adam daha yeni. Biz yeniyken susmasını biliyorduk arkadaş konuşkan anlaşılan. Yiyeceği cezalardan forumdan soğumazsa öğrenir bunları 😂

Ben şu arkadaşın içeriklerini beğeniyorum. Windows 11 de bazı şeyler farklı olabilir ona dikkat edersen belki çözüm çıkarırsın;
(video eski ama hala yorumlara vs. cevep veriyor aradığın cevabı alamazsan deneyebilirsin.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben şu arkadaşın içeriklerini beğeniyorum. Windows 11 de bazı şeyler farklı olabilir ona dikkat edersen belki çözüm çıkarırsın;
(video eski ama hala yorumlara vs. cevep veriyor aradığın cevabı alamazsan deneyebilirsin.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
47 saniyeydi 40 saniye oldu.

Geri
Yukarı