Sistem açılışında "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi." hatası

Arama bölümüne "geri yükleme" yazın. Oradan geri yükleme noktası oluştur. Seceneğini seçin ve gelen pencereden geri yükleme butonunda tıklayın. Bilgisayarın sorunsuz çalıştığı bir tarihi seçip ileriye basın. Sorun muhtemelen çözülür fakat çözülmez ise temiz format atacak gibi duruyorsunuz.
orası da acılmıyor
Arama bölümüne "geri yükleme" yazın. Oradan "geri yükleme noktası oluştur" seçeneğini seçin ve gelen pencereden geri yükleme butonunda tıklayın. Bilgisayarın sorunsuz çalıştığı bir tarihi seçip ileriye basın. Sorun muhtemelen çözülür fakat çözülmez ise temiz format atacak gibi duruyorsunuz.
ben flash ıle tekrar format atsam olur mu acaba duzelir mi sorun

Orası da acılmıyor.

O zaman başlat menüsünden Shift tuşuna basılı tutarak bilgisayarı yeniden başlatın. Gelen ekrandan "sorun giderme" seçeneğini seçin. Oradan "sistem geri yükleme" gibi bir seçenek vardı. Tam hatırlamıyorum şu an seçenekleri oradan yapmayı deneyin bu işlemi.
Orası da acılmıyor.

Ben flash ıle tekrar format atsam olur mu acaba duzelir mi sorun.

Düzelir. Ben format atmak istemiyorsunuz diye öneri sunuyorum. Format kesin çözer.

O zaman başlat menüsünden Shift tuşuna basılı tutarak bilgisayarı yeniden başlatın. Gelen ekrandan "sorun giderme" seçeneğini seçin. Oradan "sistem geri yükleme" gibi bir seçenek vardı. Tam hatırlamıyorum şu an seçenekleri oradan yapmayı deneyin bu işlemi.

Düzelir. Ben format atmak istemiyorsunuz diye öneri sunuyorum. Format kesin çözer.
format da atamıyorum cunku programlar da calısmıyor

Aynı sorun bendede olmuştu hiçbirsey açılmıyordu klasörler bile format sonrası düzeldi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı