Sistem Açılışta Otomatik Onarma Yapması

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bilgisayarın açılışında 2 seçenek çıkıyor; Başlangıç Onarma ve Windows'u Normal olarak başlat.
2.'yi seçtiğimde ise otomatik olarak yine başlangıç onarmaya geçiyor.

Bir türlü açılmıyor bilgisayar.

Sistem Geri Yükleme yaptım, burada da dosyaları yüklemiyor.

Bilgisayarın açılışında 2 seçenek çıkıyor; Başlangıç Onarma ve Windows'u Normal olarak başlat.
2.'yi seçtiğimde ise otomatik olarak yine başlangıç onarmaya geçiyor.

Bir türlü açılmıyor bilgisayar.

Sistem Geri Yükleme yaptım, burada da dosyaları yüklemiyor.
Ayni sorun bendede vardi dostum
Bunun 2 sebebi vardir ya windows dosyasinda eksik vardir
Yada malesef ki hard disk in yanmistir umarim birincisidir.

Selam,

Onarım başlatma ekranında sistem geri yükleme işlemini deneyin. Bu işlemle sorun çözülebilmektedir. Sorun devamında işletim sistemini yeniden yükleyin.

Hiç bir şekilde açamıyorsanız USB yada CD-DVD medyasına en düşük sürüm Linux (Slax olabilir)yazdırıp sistemi onunla açıp yedeklerinizi alıp sonrasında Formatı düşünmeniz daha mantıklı olur,belki HDD üzerinde bad sector oluşmuş olduğu için aynı döngüde döner durur.

Hiç bir şekilde açamıyorsanız USB yada CD-DVD medyasına en düşük sürüm Linux (Slax olabilir)yazdırıp sistemi onunla açıp yedeklerinizi alıp sonrasında Formatı düşünmeniz daha mantıklı olur,belki HDD üzerinde bad sector oluşmuş olduğu için aynı döngüde döner durur.
Masaüstünde(C:) dosyalarım vardı. Linux ile alabilir miyim ki?

Yani bende de bilgisayari acinca otomatik onariyor diyip bir yerden sonra siyah ekran veriyordu sonra anlasildiki hard disk yanmis internete windows eksik dosya vs. Nasil yuklenir vs. Yaz hata kodu varsa onu gir windows un buna gore cozumleri internette mevcut.
Selam,

Onarım başlatma ekranında sistem geri yükleme işlemini deneyin. Bu işlemle sorun çözülebilmektedir. Sorun devamında işletim sistemini yeniden yükleyin.
Hiçbirisi olmuyor. Güvenli Mod bile açılmıyor. Formatlanıcak sanırım. Fakat, masaüstünde gerekli bir dosyam vardı. Nasıl kurtarabilirim?

Eğer aksi bir durum yok ise alabilirsiniz,hiren's boot cd (boyutu biraz fazladır)bile işinizi rahatlıkla görür içindeki araçlarla da daha garanti olur. (=
Usb ye boot ederken usb de dosya olması önemli midir? yoksa boş usb ye mi kurmak gerekiyor?
@PropHeTe @Fragger @Leonmacion Sorun düzeldi çok şükür. Format attım. Hiren's BootCD efsane bir program. Dosyalarımı kurtardığım için mutluyum. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı