Sistem almak için güvenilir site önerisi

Sinerji bildiğin çoğu siteden daha güvenilirdir, güvenmemek için hiçbir sebep yok. Zaten 5 dakika arama yapsaydın fazlasıyla güvenilir olduğunu ve birçok kişinin oradan topladığını görürdün.

Sinerji bildiğin çoğu siteden daha güvenilirdir, güvenmemek için hiçbir sebep yok. Zaten 5 dakika arama yapsaydın fazlasıyla güvenilir olduğunu ve birçok kişinin oradan topladığını görürdün.
Bende ebrar bilgisayardan sistem toplamayı düşünüyorum o da güvenilir midir? Sinerjiden toplayacaktım fakat saçma bir şekilde Asus BM350-PLUS modelini 2666 Mhz olarak gösteriyor, o yüzden vazgeçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ebrar ile sorun yaşayanlar oldu, Sosyal'de yasak.

Bahsettiğin anakartın OC yapılmadan desteklediği hız 2666MHz olduğu için öyle yazıyor, OC yapılırsa 3200'e kadar yolu var. Vazgeçmek için anlamsız bir sebep.

Ebrar ile sorun yaşayanlar oldu, Sosyal'de yasak.

Bahsettiğin anakartın OC yapılmadan desteklediği hız 2666MHz olduğu için öyle yazıyor, OC yapılırsa 3200'e kadar yolu var. Vazgeçmek için anlamsız bir sebep.
Çok teşekkürler o kafama takılmıştı bir türlü anlayamadım. O zaman topladığım sistemi yarın sipariş verebilirim.

Ben de o sistemi alacaktım da PSU`su problemli VS serisinin. Bir de sinerjinin stoklarında benim sistemimde olan ekran kartı tükendi olarak görünüyor ama hazır sistemde 2 güne kargoda yazıyor ben pek güvenemedim. Güvenemedim derken de siteye değil de süre bakımından yoksa sinerji güvenlidir.

Sinerji güvenilir bir sitedir. Ama tabii ki alternatifleri yok değil.
  • Nanokatalog
  • İnventus
  • İtopya
  • Eksen Bilgisayar
Bunlar güvenebileceğin siteler. Fiyatları da ucuzdur.

1- Sinerji (bence en ideali)
2-Teknobiyotik (fiyatları eskiye nazaran fazla fakat hizmet güzel)
3-Nanokatalog(ucuz fakat kargo süreleri tartışılır)

Hepsi güvenilir sitedir.

Güvenemediysen, İtopya.com'u veya Teknobiyotik.com'u tercih edebilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı