Sistem ATI Mobility Radeon 5000 series ekran kartını kullanmıyor

Şimdi şöyle söyleyim, bu sorunu ben de zamanında birçok uygulamada yaşamıştım fakat söylediğim yöntemlerle çözmüştüm. Fakat Windows 10 kullanmaya başladıktan sonra bu tarz hata hiç almadım. Siz başkalarının da önerileri olursa onları uygulayın ya da internette sorunla alakalı araştırma yapın. Baktınız hala çözülmüyor sorun o zaman format ile bilgisayarınızı Windows 10 yükseltip, tekrardan driverleri kurup Windows Update yaparak bilgisayarınızı güncelleştirip tekrardan deneyebilirsiniz.

Arkadaşlar ne yaparsam yapyım sorunum bir türlü çözülmüyor. Sürücüleri manuel olarak indirdim (AMD versiyonunu, ATI'yi bulamadım.) ancak ne yaparsam yapayım sonuç bu oluyor. @Tiger1.

1607938698610.png

Arkadaşlar ne yaparsam yapyım sorunum bir türlü çözülmüyor. Sürücüleri manuel olarak indirdim (AMD versiyonunu, ATI'yi bulamadım.) ancak ne yaparsam yapayım sonuç bu oluyor. @Tiger1.

Eki Görüntüle 779707
Bakın orada yazan onboard ekran kartı. Doğru driver'i kurmuyorsunuz .. Öncelikle çeşitli programlar aracılığıyla ekran kartınızın hangi marka , model olduğunu düzgün bir şekilde öğrenin . Ardından buraya yazın ve size atacağım linkten indirin. Sonrasında DDU ile şuankini silip ardından vermiş olacağımı yüklüceksiniz.

Bakın orada yazan onboard ekran kartı. Doğru Driver'i kurmuyorsunuz. Öncelikle çeşitli programlar aracılığıyla ekran kartınızın hangi marka, model olduğunu düzgün bir şekilde öğrenin. Ardından buraya yazın ve size atacağım linkten indirin. Sonrasında DDU ile şuankini silip ardından vermiş olacağımı yüklüceksiniz.

Bu sefer eminim ATI Mobility Radeon HD 5470.

Şuradaki yöntemi deneyin.

Ya da olmazsa farklı bir siteden indirin. Yönetici çalıştırın. Her yolu denedikten sonra yazın.

Hocam hiçbir şey yapamıyorum CMD bile açılmıyor.

Dostum ben bu kadar sorun çıkartan bir bilgisayar görmedim yani ne diyebilirim ki. Artık diğer arkadaşların bildikleri varsa konunuzu görüp yazarlar.

Dostum ben bu kadar sorun çıkartan bir bilgisayar görmedim yani ne diyebilirim ki. Artık diğer arkadaşların bildikleri varsa konunuzu görüp yazarlar.

Format atıp hepsini tekrar deneyeceğim. Başlat menüsü bile açılmıyordu.
Hocam olmadı.

1607944827365.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı