Sistem bakım ve onarım programları ne kadar işe yarıyor?

Güzel kardeşim sen kendin ''biraz zor.'' diyorsun. Birde ''ihtiyacınız olmayacaktır.'' diyorsun. Hangisine inanalım? Kaldiki öyle senin dediğin gibi tam güvenlik sağlanamaz. Bundan sonra bu forumda böyle konulara girmeyeceğim. Forumun bilgisine... :)
Anlamamışsın galiba. Virüs bulaşması zor dedim. Kolay kolay bulaşmaz yani. Neyse uzatmayalım daha fazla. Konuya dönersek, özet olarak CCleaner yükle, diğer programlar pek iyi değil. Antivirüs ise sana kalmış.

2 GB RAM var bu sefer bidahaki formatta 64 bit 8.1 kurucam. Ayda bir benim bilgisayar kafayı yiyiyo zaten açılmıo falan bi triplerde :D

Sistem bakım da bir de Wise Care iyidir. Gerçekten çok iyi. Bu arada birden fazla sistem bakım ve onarım yazılımları zararlıdır.

Anlamamışsın galiba. Virüs bulaşması zor dedim. Kolay kolay bulaşmaz yani. Neyse uzatmayalım daha fazla. Konuya dönersek, özet olarak CCleaner yükle, diğer programlar pek iyi değil. Antivirüs ise sana kalmış.
Doğru Anladım dediğini biliyorum. ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı