Satılık Sistem bileşenleri

AmedeusB

Kilopat
  • Intel i5 9500KF -- 3500 TL
  • MSI Z390-A Pro 4400(O.C) LGA 1151 -- 2500 TL
  • Corsair Vengeance RGB Pro 2x8 16 GB 3000 MHz -- 800 TL
  • Cooler Master Masterliquid ML240L -- 1700 TL
  • Logitech C920 ( 1 ay kullanıldı garantisi bitti ) 1750 TL
3 senedir sıkıntısız kullandığım bileşenlerimi AMD DDR5'e geçtiğim için satıyorum. İşlemci, anakart ve soğutucuyu birlikte satmak tercihim. RAM'i almayabilirsiniz.

4 bileşen için düşündüğüm fiyat 8500 TL, RAM'i almazsanız 7800 TL. Fakat soğutucu ve RAM'i almak isteyen arkadaşlar olursa ayrı ayrı satabilirim, onlarla da konuşabiliriz. Toplu satışlarda indirim uygulayacağım. Elden alışveriş tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece soğutucu ne kadar olur?

Sadece soğutucu ne kadar olur?
Soğutucuyu satma sebebim AM4 montaj kitinin vidalarını bulamadım. Intel 1151 ve 2011 için kitleri duruyor. 1900 TL'ye düşebilirim en fazla.

Soğutucuyu 1700 TL'ye düşürdüm. İlgilenenler yazabilir.

Son düzenleme:
Soğutucuyu satma sebebim AM4 montaj kitinin vidalarını bulamadım. Intel 1151 ve 2011 için kitleri duruyor. 1900 TL'ye düşebilirim en fazla.

AM4 montaj kitinin sadece vidaları mı eksik? Yoksa braket falan da mı kayıp?

İşlemcinin fiyatını biraz fazla buldum, nerdeyse 12400f civarı.
Sadece RAM'ler için son ne düşünürsünüz? Biraz daha yardımcı olma şansınız var mı? Birde DDR4 dimi?

Hocam soğutucu aparatlarından kastınız hangileri eksik bende aynı soğutucu var bendeki am4 olan boşta.

Hocam soğutucu aparatlarından kastınız hangileri eksik bende aynı soğutucu var bendeki am4 olan boşta.
AM4 kitini bulamıyorum. Intel islemci kullandığım için Intel montaj kitini kullanmıştım zamanında. Şimdi AMD geçtiğim için AM4 kitini kutunun içinde bulamadım ama gerek kalmadı yeni soğutucu aldım. Yine de sağol. Bileşenler hâlâ satılıktır.

Cam için hocam son fiyat ne düşünüyorsunuz hocam ?

Yeni konular

Geri
Yukarı