Çözüldü Sistem BIOS ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yagiz3461

Hectopat
Öncelikle, BIOS olduğundan emin değilim ama ekran kartını çıkarıp taktıktan sonra böyle bir ekran geldi. Nasıl çıkacağını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. ( Exit bölümü bilgisayara restart atıyor.)

E8B1C9C4-2FC2-4A6E-A755-457A0BBD78D1.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle, BIOS olduğundan emin değilim ama ekran kartını çıkarıp taktıktan sonra böyle bir ekran geldi. Nasıl çıkacağını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. ( exit bölümü bilgisayara restart atıyor.)

Eki Görüntüle 1085705

Muhtemelen ekran kartını oturtamamışsınız. Kasayı açın yuvasının yanında bir çentik vardır onu ters tarafa itin açılır. Ekran kartını çıkarın. O çentik açıkken ekran kartını takın. Çıt sesi gelip çentiğin kapandıpından emin olun sonra kasayı kapatıp bilgisayarı açın. Eğer olmadıysa varsa başka ekran kartı slotunuz ona takmayı deneyin.
Öncelikle, BIOS olduğundan emin değilim ama ekran kartını çıkarıp taktıktan sonra böyle bir ekran geldi. Nasıl çıkacağını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. ( exit bölümü bilgisayara restart atıyor.)

Eki Görüntüle 1085705

Muhtemelen ekran kartını oturtamamışsınız. Kasayı açın yuvasının yanında bir çentik vardır onu ters tarafa itin açılır. Ekran kartını çıkarın. O çentik açıkken ekran kartını takın. Çıt sesi gelip çentiğin kapandıpından emin olun sonra kasayı kapatıp bilgisayarı açın. Eğer olmadıysa varsa başka ekran kartı slotunuz ona takmayı deneyin.

Çözüm

Teşekkürler düzeldi çıkarıp takınca.

Geri
Yukarı