Çözüldü Sistem BIOS ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SiyahZurafa

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ben bu bilgisayarı 1 senedir kullanmaktayım şu ana kadar böyle bir sorunla karşılaşmadım, bilgisayarı açtıktan sonra 1 gündür ekran böyle kalmakta. BIOS sıfırladım olmadı RAM'leri çıkarıp taktım gene olmadı. Yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 20210908_193037.jpg
    20210908_193037.jpg
    195 KB · Görüntüleme: 123
Çözüm
Kankam :D benim güzel dostum, voltaj değerli OC yaparken 1 senedir kullanıyorsundur sana şöyle bir örnek vereyim ekran kartı vb. işlemcini tam güçte sürekli kullanırsan bile sorun çıkartır. Zor iştir voltaj ayarlamaları. Devamlı aynı performans kullanıp sorun çıkmış olabilir kankacığım.
Hala sorunun devam ediyorsa PC senle şakalaşmıyor, kilitlenebilir sistemin. Pilini çıkartıp taktıktan sonra bir ihtimal sorun çözülebilirdi. Şu an anakartında arıza var, tamire ya da garantiye vermen gerek.
Aynısını bende yaşıyorum 1 günlük uzun süresi olmuyor ekran kartım arzalı büyük ihtimale sorunlu olan aksamın var kapat bir süre sonra tekrar dene SSD ya da HDD takıp çıkarmayı dene BIOS setup gelmeye çalış anakartını bilmiyorum del ya da F12 tuşlarını Power'dan sonra tekrarla basmaya.

Artı -1 Eksi
Aynısını bende yaşıyorum 1 günlük uzun süresi olmuyor ekran kartım arzalı büyük ihtimale sorunlu olan aksamın var kapat bir süre sonra tekrar dene SSD ya da HDD takıp çıkarmayı dene BIOS setup gelmeye çalış anakartını bilmiyorum del ya da F12 tuşlarını Power'dan sonra tekrarla basmaya.
Anakartım MSI MS-7135-6A61FM4CC-00

Öncelikle merhaba. Ben bu bilgisayarı 1 senedir kullanmaktayım şu ana kadar böyle bir sorunla karşılaşmadım, bilgisayarı açtıktan sonra 1 gündür ekran böyle kalmakta. BIOS sıfırladım olmadı RAM'leri çıkarıp taktım gene olmadı. Yardım edebilir misiniz?
Boot menuye girdiğinizde HDD veya SSD'yi görüyor mu? BIOS'ta anormal bir şey gözlemlemedin mi? UPS kullanıyor musun?

Boot menuye girdiğinizde HDD veya SSD'yi görüyor mu? BIOS'ta anormal bir şey gözlemlemedin mi? UPS kullanıyor musun?
Bu ekran geldiğinde hiç bir tuşa yanıt vermiyor boot menüye bundan dolayı girilmiyor... , BIOS ta düne kadar hiçbir anormal durum yakalamadım. Ups kullanıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı