Sistem boştayken bile çok yüksek ve dengesiz disk kullanımı

dimneon

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar resimdeki gibi sistem boştayken bile disk durumu bu şekilde. Ayrıca bellek kullanımıda sürekli sabit olarak %30 dan aşağı inmiyor. Sorun nedir bilgisi olan umarım vardır.
Adsız.png

Aynı sorun bende de vardı. Format atarak düzelttim. Fakat formatı bunun için atmamıştım. Bilgisayarımda virüs olduğu için atmıştım. Şuan sorun yok.

Aynı sorun bende de vardı. Format atarak düzelttim. Fakat formatı bunun için atmamıştım. Bilgisayarımda virüs olduğu için atmıştım. Şuan sorun yok.
Sistemi daha 6 gün önce topladım ve doğal olarakta işletim sistemi kurulalı daha 6 gün oldu. Format gerektiren bir olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Başlat butonu sağ tıkla - çalıştır - ''Services.msc'' oradan ''Hızlı Getirme'' butonuna 2 kere tıkla ve devre dışı yap. Aynı yerden ''Windows Search'' butonunu bul ve aynı şekilde devre dışı yap. Ben yaptım düzeldi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı