Sistem çalışıyor ancak görüntü yok

KriteXx

Decapat
Bu hafta PCHocasının önerdiği bir bilgisayarı aldım sıkıntısız şekilde kullanıyordum fakat masaüstündeyken bir anda ekranım gitti ama bilgisayar açık şekildeydi. Sadece ekran yoktu ve bir süre sonra bilgisayarı tekrar açtım bu sefer ekran gelmişti fakat bilgisayar ekran kartını görmüyordu. Sizce bunun sebebi nedir ve nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran gelmişti fakat bilgisayar ekran kartını görmüyor dediğiniz tam olarak nedir anlamadım. Eğer demek istediğiniz görüntü geldi ve Windows açıldı daha sonra aygıt yöneticisinde ekran kartım yok demek istiyorsanız muhtemelen driver problemi olmuştur. Ekran kartının marka modeline göre sitesinden güncel driverini indirip kurmayı deneyin. Eğer yine sorun devam ederse ekran kartında sorun olabilir.

Ekran gelmişti fakat bilgisayar ekran kartını görmüyor dediğiniz tam olarak nedir anlamadım. Eğer demek istediğiniz görüntü geldi ve Windows açıldı daha sonra aygıt yöneticisinde ekran kartım yok demek istiyorsanız muhtemelen driver problemi olmuştur. Ekran kartının marka modeline göre sitesinden güncel driverini indirip kurmayı deneyin. Eğer yine sorun devam ederse ekran kartında sorun olabilir.
Tamamda zaten kurulmustu kendi kendine gitme ihtimali var midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı