Sistem "Choose an option" kısmında takılı kaldı

Aimbot

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10 bilgisayarıma format atacaktım bilgisayar "choose an option" bölümünde takıldı hiçbir şey yapamıyorum format atmayı denediğimde bir sorun ile karşılaşıldı hiçbir şey değiştirilmedi gibi bir hata alıyorum "devam" butonuna bastığımda ise bilgisayar açılınca hiçbir şey değişmiyor ne yapmalıyım?

Sorun giderme seçeneği karşılaştığınız mavi ekranda çıkmıyor mu ? Ardından gelişmiş ayarlara girip tamir seçeneğini seçebilirsin. Eğer bunlar yoksa normal windows kurar gibi bir usb'ye iso dosyasını rufus ile kolayca yazın sanki yeniden Windows kuracakmış gibi devam edin klavye ve dil ayarlarını seçtikten sonra sol altta tamir seçeneği olacak en son bunu deneyebilirsiniz.

Troubleshoot - Advanced options - Startup repair'e bastığımda hata veriyor ve hiçbirşey değişmiyor iso dosyalı usb ile nasıl yapıcam videolara baktım bios ile giriyorlar ben yapamadım nasıl yapıcam bide bende farklı bir bios var nasıl yapıcam

Dosya Ekleri

• 20230409_095830.jpg
    20230409_095830.jpg
    206,3 KB · Görüntüleme: 30
  • 20230409_095715.jpg
    20230409_095715.jpg
    232,8 KB · Görüntüleme: 22
PC'yi windows iso dosyasını rufus programı ile içine yazdığınız USB takılıyken çalıştırın, BIOS ekranına girin boot sekmesinde boot order gibi bir seçenek olması lazım oradan ilk sıraya USB'yi seçin ayarları kaydedip BIOStan çıkın pc kendini başlatacak bu sefer usb üzerinden bölge ve dil ayarlarını yaptıktan sonra tamir seçeneği sol allta gözükecek.

Technopatın rehberi --> USB Hazırlama

Yeni konular

Geri
Yukarı