Sistem CS:GO Rekabetçi esnasında donuyor

Onimusha

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar PC'ye reset attim yine ayni sey. Bir tek competitive'de oluyor. Bu sey yuzunden CSGO'yu salacagim. Var midir bunun bir cagresi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Suan iki el girdim birsey olmadi. Yarin tekrardan guncelleyecegim. Simdiden tesekkur ederim.
Yine oldu ne yazik ki.
Yine atayim dedim. Bir sorun var mi?

Dosya Ekleri

• HWMonitorPRO2.txt
    70,8 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleme:
Suan iki el girdim birsey olmadi. Yarin tekrardan guncelleyecegim. Simdiden tesekkur ederim.
Yine oldu ne yazik ki.
Yine atayim dedim. Bir sorun var mi?
Driver güncel. Sıcaklıklar normal. Muhtemelen ssd de vardır. Dediğin olay için başka bir sebep göremiyorum. Ekran ayarlarına yeni özellik falan gelmişti oyun esnasında haritayı yükleyen. Onların tamamı kapalı değil mi ? Değilse kapatıp dener misin ?
Ayarın adı "doku akışı" bu arada. Ekran ayarını 165 hz e ayarladığınızı varsayıyorum.

CS GO eskisi gibi değil, her şey otomatik sayılır artık. internet de çok fazla gereksiz bilgi var.

Başlangıç ayarların doğru ve ekran kartın güncel olduğu sürece kolay kolay problem çıkarmaz. Ancak internetteki eski bilgilere güvenerek yapılan değişiklikler ne yazık ki oyunun doğasını bozuyor. İnternette performansı artırdığı yazan kodlara güvenip başlangıç seçeneklerine ekleme yapmayın lütfen. Sizin sisteminizin hızlandırmaya ihtiyacı yok. (sözüm sadece size değil, temsili 😁)

İnternetten config dosyaları eklediyseniz iptal ediniz. Başlangıçta yazılan kodlar varsa iptal ediniz bir çoğu artık çalışmıyor çünkü.

Çalışan ve kendim de kullandığım başlangıç kodları : -tickrate 128 -high -novid

Yazdıklarımın doğruluğu konusunda eminseniz, oyunu silip yeniden yükleyin umarım çözülür, selamlar.

Son düzenleme:
Driver güncel. Sıcaklıklar normal. Muhtemelen ssd de vardır. Dediğin olay için başka bir sebep göremiyorum. Ekran ayarlarına yeni özellik falan gelmişti oyun esnasında haritayı yükleyen. Onların tamamı kapalı değil mi ? Değilse kapatıp dener misin ?
Ayarın adı "doku akışı" bu arada. Ekran ayarını 165 hz e ayarladığınızı varsayıyorum.

CS GO eskisi gibi değil, her şey otomatik sayılır artık. internet de çok fazla gereksiz bilgi var.

Başlangıç ayarların doğru ve ekran kartın güncel olduğu sürece kolay kolay problem çıkarmaz. Ancak internetteki eski bilgilere güvenerek yapılan değişiklikler ne yazık ki oyunun doğasını bozuyor. İnternette performansı artırdığı yazan kodlara güvenip başlangıç seçeneklerine ekleme yapmayın lütfen. Sizin sisteminizin hızlandırmaya ihtiyacı yok. (sözüm sadece size değil, temsili 😁)

İnternetten config dosyaları eklediyseniz iptal ediniz. Başlangıçta yazılan kodlar varsa iptal ediniz bir çoğu artık çalışmıyor çünkü.

Çalışan ve kendim de kullandığım başlangıç kodları : -tickrate 128 -high -novid

Yazdıklarımın doğruluğu konusunda eminseniz, oyunu silip yeniden yükleyin umarım çözülür, selamlar.
Ustam tekrardan ilgin alakan icin cok tesekkur ederim. Simdi silicem tekrar yukleyecegim. Eger bir problem olursa yine bu sefer Steam'i Windows'un kurulu oldugu SSD'ye yukleyecegim bir de oyle bakacagim.

Bence senin ayarlarında sıkıntı var gibi. Program files \ Steam klasöründe userdata içindekileri silersen ayarların sıfırlanır. Sonra gerekli ayarları yaparak mümkünse kimsenin cfg sini kullanmadan başlatarak, başlangıç a farklı kodlar eklemeden varsa da silerek dener misin. Oyunu silip yeniden yüklesen bile ayarların bu klasörde olacağından hatalı ayarların varsa değişecek bir şey olmaz. Oyunu silmeden bunu bir dene istersen.

Bence senin ayarlarında sıkıntı var gibi. Program files \ Steam klasöründe userdata içindekileri silersen ayarların sıfırlanır. Sonra gerekli ayarları yaparak mümkünse kimsenin cfg sini kullanmadan başlatarak, başlangıç a farklı kodlar eklemeden varsa da silerek dener misin. Oyunu silip yeniden yüklesen bile ayarların bu klasörde olacağından hatalı ayarların varsa değişecek bir şey olmaz. Oyunu silmeden bunu bir dene istersen.
Birazdan deniyecegim. Azicik isim vardi simdi oyunu silicem program files'dan da silicem. Ona gore bilgilendirecegim. 👍
Update: Suan icin birsey olmadi. Nvidia 3D settings'den Shader Cache'i de kapattim. Bugun son test asamasi.
Denedim yine ama olmadi. Takildi ne yazik ki Osman agabey senin dedigini deniyecegim simdi.
Full steam'i sildim yine aynisi oldu. Son deneme C'ye yuklemem ile bitecek.
Evet, gonul isterdiki buraya tekrar gelmeyeyim. Malesef yeniden oldu. Bilgisayari alip degaj atmak istiyorum ama mumkun degil. Casual giriyorum sikinti yok. Deathmatch sikinti yok. Herhangi bir oyun aciyorum hicbir oyunda sikinti yok. Cozulmez igren bir durum bu. Simdi ben sicaklik degerlerimi size CPUID ile mi atayim? Ne yapayim bende anlamadim. En son format aticam oyle deniyecegim.
2020.9.17 tarihli Nvidia Surucusunu indiriyorum. Bakalim olacak mi? Cok sacma birsey en kotu PC'ye format atacagim. Onda da olmaz ise silecem aga CSGO'yu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı