Sistem desteklememesine rağmen Windows 11 güncellemesi kuruldu

Ahsg

Decapat
Bilgisayarımı ilk aldığımda Linux'tu. İnanılmaz donup kasıyordu ve sistem çok sığdı yani çok az şey vardı ya da ben çözemedim. Mecbur Windows kurdum. 10'du, 11 için yeterli gereklilikleri taşımıyordu ama nasıl olduysa anlamadım birden 11 güncellemesi aldı. Şimdi de uygulamalar vs. yanıt vermiyor, çok hata veriyor. Bilgisayardan mı yazılımdan mı kaynaklı çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu ben açmadım. Bir yorumumdan konu açılmış.
Sorununuz devam ediyorsa, yardımcı olmamızı isterseniz sistem özelliklerini paylaşınız. Çözdüyseniz nasıl çözdüğünüzü yazarsanız aynı sorunu yaşayanlara yardımcı olmuş olursunuz.

Sorununuz devam ediyorsa, yardımcı olmamızı isterseniz sistem özelliklerini paylaşınız. Çözdüyseniz nasıl çözdüğünüzü yazarsanız aynı sorunu yaşayanlara yardımcı olmuş olursunuz.
Sorun devam ediyor. Sistem özellikleri burada https://www.epey.com/laptop/asus-x540na-go067.html
Benim merak ettiğim bu durumun Windows 11'e özgü genel bir problem mi olduğu. Bilgisayardan mı kaynaklı yoksa herkeste mi böyle?
Cclaner ile temizlik yap bayağı hızlanıyor.

Genelde temizlik uygulamalarını pek önermiyorlar. Neden önermediklerini biliyor musunuz?

Geri
Yukarı