Sistem donuyor

Drago234

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba benim bilgisayarım birkaç haftada bir kullanılmiyacak şekilde donuyor. Benim Kaspersky da üyeliğim var ve virüs taraması yaptığım zaman virüs çıkmıyor bu donma ne ile alakalı olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer diskiniz HDD ise zamanlamayı her ay yapmak sağlıklı olacaktır, eğer SSD ise kapatın yararı aksine zararı vardır

Eğer diskiniz HDD ise zamanlamayı her ay yapmak sağlıklı olacaktır, eğer SSD ise kapatın yararı aksine zararı vardır
defrag a tıkladığımda ScheduledDefrag diye bişey var sağ tıklayıp sonlandırayim mi bu arada ssd kullanıyorum

Defrag a tıkladığımda ScheduledDefrag diye bir şey var sağ tıklayıp sonlandırayim mi bu arada SSD kullanıyorum

1622803313824.png

Buradan özellikler > araçlar > sürücüyü en iyi duruma getir seçeneğine tıklıyoruz

1622803368366.png

Buradan ayarları değiştirdeki zamanlamaya göre çalıştır tikini kaldırıyoruz ve tamam diyoruz. İşlemimiz bitti, defrag kapandı

Eki Görüntüle 1055473

Buradan özellikler > araçlar > sürücüyü en iyi duruma getir seçeneğine tıklıyoruz

Eki Görüntüle 1055474

Buradan ayarları değiştirdeki zamanlamaya göre çalıştır tikini kaldırıyoruz ve tamam diyoruz. İşlemimiz bitti, defrag kapandı
Çok teşekkürler
Eki Görüntüle 1055473

Eki Görüntüle 1055474

merhaba yeniden aynı sorunu yaşadım ssd min okuma ve yazma değerli anlık 0 kb ye düştü

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı