Sistem ekran kartını görmüyor

Meraklı58

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iyi akşamlar. Benim geçenlerde bilgisayarımın ekranını ara ara kararıyordu sonra bir anda tamamen gitti. Ekran bende format attım açtım bilgisayarı bir süre öyle kullandım. Sonralarda bilgisayarın ekran kartının gözükmediğini gördüm bu hatayı veriyordu. Bilgisayarınız Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı kullanıyor. En iyi deneyim için Windows Update'den veya donanım üreticinizin web sitesinden en son sürücüleri alın. Daha fazla bilgi için Microsoft 'temel görüntü bağdaştırıcı'yı aratın ben de driverları indirip güncelledim sonra gene ekranım gitti. Tekrar formatladım tekrar driverları kurmayı başlattım ve yine aynı hatayı aldım sonra güvenli moddan girdim bu sefer görüntü geldi bende güvenli modda güncellemeyi geri aldım sorum şu ekran kartım bozuk mu? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen değil. Microsoft'un sağladığı sürücülerle güncelleme yapmaya çalışmışsınız ve buna bağlı olarak muhtemelen yanlış sürücüler kuruluyor. GPU modelinizi biliyor musunuz? Buna göre resmi siteden ilgili sürücüyü gönderelim.

Muhtemelen değil. Microsoft'un sağladığı sürücülerle güncelleme yapmaya çalışmışsınız ve buna bağlı olarak muhtemelen yanlış sürücüler kuruluyor. GPU modelinizi biliyor musunuz? Buna göre resmi siteden ilgili sürücüyü gönderelim.

Bilgisayarı beş ay önce tanıdık bir bilgisayarcıdan almıştım ona bırakacağım yine de çok sağ olun.

Ama ben zaten driverları AMD'nin kendi sitesinden indirip kurmuştum.

Ekran kartı R7 265 olması lazım sizce bozulmuş mudur?

Bilgisayarı beş ay önce tanıdık bir bilgisayarcıdan almıştım ona bırakacağım yine de çok sağ olun.

Ama ben zaten driverları AMD'nin kendi sitesinden indirip kurmuştum.

Ekran kartı R7 265 olması lazım sizce bozulmuş mudur?
Sorun net ekran kartından kaynaklıdır diyemeyiz. Sürücü kaynaklı olmadığından emin olmak için stabil versiyonun temiz bir şekilde kurulması gerekli. DDU kullanın bunun için.

Tekrardan güncel sürücünüzü kurup test edin. Sorunun devam etmesi halinde bağlantı yollarınızı test edeceğiz.

Geri
Yukarı